KSW

Żona Akopa Szostaka zabrała głos po gali KSW 62: „Walk było 9. W każdej ktoś wygrał, ktoś przegrał…”

Akop Szostak, który po ponad 2-letniej przerwie powrócił do organizacji KSW, na wczorajsze gali zmierzył się z Szymonem Kołeckim.

W walce wieczoru nie zobaczyliśmy niespodzianki. Bardziej doświadczony Kołecki rozprawił się z przeciwnikiem w jedyne 45 sekund. Trafił prawym podbródkowym, po którym Akop wylądował na deskach, a sędzia przerwał pojedynek.

Nikt nie miał wątpliwości, że będzie to łatwe starcie dla Kołeckiego. Szostak jednak trafił kilka celnych ciosów, ale Szymon przyznał po walce, że nie zrobiły one na nim żadnego wrażenia. Były sztangista na wczorajszej gali wygrał 10 pojedynek w karierze, w tym 9 przed czasem.

Akop poniósł natomiast kolejną błyskawiczną porażkę. Łącznie w całej karierze przegrał 4 walki. W samym KSW jego bilans to 0 zwycięstw, 2 przegrane i 1 walka rozstrzygnięta jako no-contest po tym, jak wsadził palec w oko swojego przeciwnika.

ŻONA AKOPA SZOSTAKA ZABRAŁA GŁOS PO WALCE Z SZYMONEM KOŁECKIM

Sylwia Szostak zabrała głos po kolejnej przegranej walce męża. Po gali KSW 62 na jej Instagramie pojawiło się nagranie, na którym przekazała:

– Już jesteśmy w domu, bardzo dziękuję za wszystkie wiadomości. Walk na gali było dziewięć i w każdej ktoś wygrał, i ktoś przegrał. Takie jest życie. Ostatnio było dobrze, ale nie tym razem. Ryzyko jest zawsze.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Łukasz "Juras" Jurkowski odpowiada hejterom. "Walka dla hajsu: tak! Wy do pracy chodzicie za darmo?"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *