FAME MMA

Don Kasjo chętny na walkę z Adamkiem! Wie co zrobić, by pokonać byłego mistrza świata

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński jest chętny na pojedynek z Tomaszem Adamkiem. Freak fighter skomentował swoje ewentualne szanse w starciu z „Góralem”.

Już za kilkanaście dni, 18 maja, podczas FAME 21 w świecie freak fightów zadebiutuje Tomasz Adamek. Do byłego mistrza świata w boksie przymierzanych było wielu zawodników. Ostatecznie zmierzy się on z Patrykiem „Bandurą” Bandurskim. Streamer swoje dotychczasowe freakowe pojedynki w boksie wygrywał przez decyzję.

Kibice są przekonani, że zdecydowanie więcej emocji dostarczyłoby starcie Adamka z Kasjuszem Życińskim. Włodarz Prime Show MMA uznawany jest za najlepszego pięściarza we freak fightach, a dodatkowo na pewno potrafiłby podgrzać atmosferę.

W rozmowie z Andrzejem Kostyrą „Don Kasjo” zapytany o ewentualną walkę z Tomaszem Adamkiem przyznał, że były mistrz świata jest na jego radarze. Co więcej Kasjusz nie ma problemu, by po Alanie Kwiecińskim stoczyć jeszcze jeden pojedynek przed starciem z „Góralem”, z którym miałby szansę, gdyby zmienił kilka rzeczy:

Mam nadzieję, że doprowadzę do tej walki. Jak będę potrzebował po Alanie stoczyć jeszcze jedną walką z kimś, żeby udowodnić, że jestem gotowy na Tomasza Adamka, to nie ma problemu. Jak coś to ja jestem gotowy już teraz. Znaczy gotowy, żeby się przygotować na niego. Wiem, jakie rzeczy muszę pozmieniać w swoim stylu, żeby mieć szansę go pokonać.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.