KSW

Szpilka szczerze o kopnięciach Wrzoska! Skomentował walkę na KSW 94

Artur Szpilka otwarcie przyznaje, że Arkadiusz Wrzosek będzie sporym wyzwaniem. Były pięściarz już czeka na słynne kopnięcia sobotniego rywala, choć ma nadzieję, że wiele ich nie przyjmie.

Pojedynek Szpilka vs. Wrzosek będzie jedną z najważniejszych walk gali KSW 94. Transmisja na żywo dostępna będzie wyłącznie w Viaplay. Kod dostępu na XTB KSW94 możesz odebrać tutaj – przy okazji korzystając z mega promocji!


ODBIERZ KOD PPV NA KSW 94


KSW 94: Szpilka o kopnięciach Wrzoska

„Szpila” udzielił wywiadu kanałowi Koloseum, gdzie scharakteryzował Arkadiusza Wrzoska jako twardego wojownika, którego bardzo ciężko jest skończyć przed czasem. Artur zwrócił też uwagę na żelazną kondycję oponenta.

Szpilka doskonale wie, że najlepszą bronią Wrzoska na KSW 94 będą jego kopnięcia. O ile były pięściarz zdaje sobie sprawę, że przyjmie kilka takich uderzeń, to ma nadzieję, że nie będzie ich za wiele.

– Na pewno Arek jest dla mnie twardym zakapiorem, chuliganem, gościem, który potrafi się podnieść z ciężkiej sytuacji. Bardzo szybko wraca, czyli ten tlen ma. Kiedy z Sararą wydawało się, że będzie zmęczony, wstał jak nowo narodzony. Bardzo mocno kopie. Nie miałem okazji się przekonać, mam nadzieję, że nie będę musiał za dużo przyjąć tych kopniaczków. Jeśli chodzi o parter, to mamy zagadkę.

XTB KSW 94: Oglądaj Wrzosek vs. Szpilka za 10 zł!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Wrzosek vs. Szpilka. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę XTB KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę XTB KSW 94 za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod Viaplay na 30 dni odbierz POD TYM LINKIEM.
Sprawdź!  (VIDEO) Mariusz Pudzianowski pokazał, jak świętował swoje 46 urodziny: "Dzisiaj idę na grubo. Ale się sponiewieram!"

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z XTB KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona (500 sztuk). Kod dostępu Viaplay daje dostęp do pakietu TOTAL na 30 dni. To oznacza, że za 10 zł obejrzysz zarówno XTB KSW 94, jak i XTB KSW 95, która odbędzie się 7 czerwca!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.