KSW

Martin Lewandowski o powrocie Różala: „Mamy do wykonania męską rozmowę. Dopóki wszystkiego nie wyjaśnimy, to…

W ostatnim czasie coraz więcej mówi się o powrocie Marcina Różalskiego do KSW. Wszystko za sprawą jego wizyty w siedzibie organizacji.

Wielu kibiców chciałoby ponownie zobaczyć „Różala” w klatce KSW. Ostatni pojedynek w formule MMA stoczył w 2017 roku, kiedy to w 16 sekund ciężko znokautował Fernando Rodriguesa Jr’a i zdobył mistrzowski tytuł kategorii ciężkiej.

Fighter sam w jednym z wywiadów przyznał, że jego wizyta w biurze KSW dotyczyła oczywiści powrotu do klatki. Głos w tej sprawie zabrał także Maciej Kawulski, który rozmawiał z Mateuszem Kaniowskim. Wyjaśnił, że mowa tutaj raczej o pojedynku pożegnalnym:

– Uważam, że ktoś, kto zrobił tyle dla KSW, dla fanów, dla emocji, ktoś, kto tyle razy podniósł wielotysięczne tłumy na halach na nogi, zasługuje na to, by go pożegnać i żeby dać mu walkę w miejscu, w którym jako zawodnik MMA się urodził i spędził całe życie, czyli w federacji KSW.

Martin Lewandowski o „Różalu”

Wszystko jednak zależy od tego, czy zawodnik i drugi z szefów KSW dojdą do porozumienia. Pomiędzy nimi jest mocny konflikt i jak zapowiedział sam Martin Lewandowski, czeka ich męska rozmowa. W rozmowie z InTheCagePL przyznał, że jeszcze nic nie jest pewne i jeśli rozmowy nie przebiegną tak jak powinny, to możliwe, że „Różal” nie powróci już do KSW.

Sprawdź!  Daniel Torres stracił mistrzowski pas zanim doszło do walki! Tytuł KSW może zdobyć tylko Salahdine Parnasse!

Z Różalem jest trochę bardziej skomplikowane, dlatego że próbują nas zderzyć, zestawić i mamy do wykonania jedną męską rozmowę. Zobaczymy, jak ona się potoczy. Szanse są duże, nikłe i żadne. Rozmowa może pójść w różne strony, musimy sobie wyjaśnić stare nasze zaszłości, ewidentne niesmaki, dopóki tego ja z nim nie wyjaśnię, no to nie ma o czym mówić.

Źródło: YouTube InTheCagePL

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.