KSW

KSW Colosseum 2. Pudzianowski ciężko znokautowany! Wielka niespodzianka na Narodowym! [WIDEO]

Za nami jeden z najgłośniejszych pojedynków gali XTB KSW Colosseum 2! Artura Szpilka na Stadionie Narodowym zmierzył się z Mariuszem Pudzianowskim.

Gdy Artur Szpilka wchodził do świata MMA, na horyzoncie pojawiła się potencjalna konfrontacja z Mariuszem Pudzianowskim. Zawodnicy, którzy znają się ze wspólnych treningów w Warszawskim Centrum Atletyki, znaleźli się na kursie kolizyjnym. Fani musieli jednak nieco poczekać, aby ostatecznie doszło do ich zestawienia i chociaż nie ma pomiędzy nimi złej krwi, obaj zapowiadali twardą rywalizację w okrągłej klatce.

Mariusz Pudzianowski jest dziś jednym z najbardziej doświadczonych zawodników KSW, a dzisiaj już po raz drugi wszedł do klatki rozstawionej na PGE Narodowym. W roku 2017 „Pudzian” zmierzył się na gali Colosseum z Tyberiuszem Kowalczykiem. Starcie potrwało niecałe dwie rundy, w których trakcie Mariusz brutalnie rozbił przeciwnika.

Dla Szpilki było to bez wątpienia największe wyzwanie w MMA. Pudzianowski wszedł do klatki z bilansem 17 zwycięstw i 8 porażek. Były pięściarz natomiast jest dopiero na początku swojej drogi z mieszanymi sztukami walki i wcześniej stoczył tylko dwie walki. Wygrał z innym pięściarzem Siergiejem Radczenką oraz z powodu kontuzji zwyciężył z freak fighterem Denisem Załęckim.

Sprawdź!  Gleba poddany w pierwszej rundzie! Odklepał "Saleta choke"! [WIDEO]

-> Oglądaj galę KSW Colosseum 2 <-

RELACJA

RUNDA 1

Szpilka ruszył z latającym kolanem, a Pudzianowski natychmiast ruszył ze skutecznym obaleniem! Pełna kontrola Pudziana, krótkie ciosy rozbijają boksera w półgardzie. Wyrywa nogę Pudzianowski i zdobywa dosiad, uderza Szpilę w żebra. Pudzian mało pracuje z góry, sędzia go pogania. Atakuje łokciami Pudzianowski, zajmuje dosiad i rozpuszcza ręce! Ratuje się Artur, ale zaraz musi blokować młotki Pudzianowskiego! Mariusz jednak stracił dużo siły i będą kłopoty w kolejnej rundzie.

RUNDA 2

Pudzianowski markuje cios, rusza od razu po obalenie. Szuka podbródka Szpilka i trafia! Kolejne cosy lądują na głowie Pudziana i sędzia przerywa walkę!

Oficjalny wynik: Artur Szpilka wygrywa przez KO w 2. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.