High League

Szpilka o prawdziwym obliczu hejterów: „To jest właśnie życie. Ci, którzy hejtują, na ulicy zaczepiają, żeby…”

Artur Szpilki w ostatnim wywiadzie odpowiedział na serię pytań. Zdradził, jak wygląda sytuacja z hejterami, których w social mediach ma bardzo dużo.

Szpilka już we wrześniu stoczy swoją drugą walkę w formule MMA. Tym razem zawalczy jednak nie w KSW, a na freakowej gali High League 4, podczas której zmierzy się z Denisem „Bad Boyem” Załęckim. W minioną środę odbyła się pierwsza konferencja, podczas której mieli okazję stanąć twarzą w twarz.

Artur Szpilka o hejterach

„Szpila” w przeszłości był mocno kontrowersyjnym pięściarzem, za którym wielu nie przepadało. Przez ostatnie lata mocno się jednak zmienił, ale nadal ma wielu hejterów. Na social mediach pod wzmiankami o Arturze można zauważyć masę nie tyle krytycznych, co po prostu obraźliwych komentarzy, a Internauci próbują go atakować.

Wydaje się, że część wpisów pojawia się w sieci, gdyż po prostu popularne jest hejtowanie Szpilki i liczne grono uważa, to za coś śmiesznego. Sam pięściarz nie raz wyjaśniał, że na co dzień nie doświadcza tego w żaden sposób.

Sprawdź!  KSW planuje kolejny hit z udziałem Pudzianowskiego? "Mariusz jest jak najbardziej na tak"

W ostatniej rozmowie z fansportu.pl odniósł się do tego tematu. Zapytany o to, czy jest zaczepiany na ulicy przez hejterów, przyznał:

– Stary, zaczepiają, żeby robić zdjęcia, a najlepsze jest to, że niektórzy, ci, co podobno hejtowali, bo mi wysyłają: „Ty, ten wstawił z tobą zdjęcie, a on cały czas cię hejtuje”. Ja przecież nie patrzę, nie wchodzę. To jest właśnie Internet, a życie. Ja już też na to nie patrzę, ja się odciąłem od tego wszystkiego i staram się wyłącznie patrzeć na to, co jest tu i teraz.

Sprawdź również wywiad z Denisem Załęckim, z którym Artur Szpilka zawalczy już 17 września:

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs Denis Załęcki!

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Wrzosek typuje szybki nokaut w walce Pasternak vs Sarara! "Tu nie ma co porównywać, nie ma podjazdu"

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.