FAME MMA

Pasternak mocno reaguje na wywiad Alana! „To jest dobra komedia” [WIDEO]

Długo nie musieliśmy czekać na odpowiedź Michała Pasternaka. Zawodnik w swoim stylu zareagował na ostatni wywiad Alana Kwiecińskiego.

W ostatnich dniach pomiędzy panami padło wiele mocnych słów. Coraz głośniej robi się o ich konflikcie i najprawdopodobniej wszystko zostanie rozstrzygnięte w klatce federacji FAME MMA. Zarówno jeden, jak i drugi jest otwarty na pojedynek.

Przy okazji treningu w WCA Alan udzielił wywiadu portalowi fansportu.pl, w którym wypowiedział kilka kontrowersyjnych zdań, jak na przykład – Ja nie będę owijał w bawełnę. Gdyby nie ja, jego by nie było. Tak samo z Denisem. Ktoś mi powiedział: „Alan, Denis się ciebie uczepił, wybił się. Pasternak się ciebie uczepił, wybił się”.

Całą rozmowę z Kwiecińskim znajdziesz tutaj:

Krótko po opublikowaniu materiału na social mediach „Wampira” pojawiła się odpowiedź. Zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów nie krył, że słowa Alana mocno go rozbawiły. Śmiejąc się z wypowiedzi freak fightera, odpowiedział:

– To, co ty tam wygadujesz, to jest dobra komedia. Wariacie… Raczej wariatko pewnie lekarz ci zalecił, jest godzina 19, idź spać. Nie chciałbym cię zobaczyć na mieście, bo dostaniesz klapsa i będzie po wszystkim. Trzymaj się nasza ty piękna eskortówo. Mam nadzieję, że będzie coraz lepiej.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.