UFC

Szokujące słowa zawodnika UFC! „Ukraina powinna paść na kolana”

Znany z kontrowersyjnych wypowiedzi fighter dywizji średniej UFC, Sean Strickland, wypowiedział się na temat wojny pomiędzy Rosją i Ukrainą. Słowa Amerykanina nie przypadły jednak do gustu szerszej publiczności.

Nie od dziś wiadomo, że Sean Strickland nie jest człowiekiem, który gryzie się w język. 30-latek twierdził między innymi, że z chęcią zabiłby kogoś w oktagonie. Niedawno zawodnik ujawnił, że w latach młodości przeszedł fazę fascynacji supremacji białą rasą.

Teraz po raz kolejny Strickland zszokował Internet. 24 lutego doszło do inwazji Rosji na Ukrainę. Nasi wschodni sąsiedzi niemal non-stop są bombardowani, ale mimo wszystko dzielnie się bronią. Wedle informacji podanych przez wiceminister obrony Ukrainy Hannę Malar, wojska agresora w pierwsze dwa dni straciły ponad sto czołgów, 14 samolotów i osiem helikopterów.

Sean Strickland zdaje się jednak nie zdawać sprawy z tych liczb. Amerykanin zasugerował naszym wschodnim sąsiadom, by ci „padli na kolana” przed Rosjanami.

Ukraina powinna paść na kolana i zostać Rosją… Wiem, że jest do dupy i tak, możecie wygrać… Ale czy naprawdę chcecie zostać nowym Afganistanem na następne 30 lat? Nie twierdzę, że to w porządku, ale to, co ciężko przełknąć wyjdzie na dobre.

Lawina niepopierających komentarzy pod adresem popularnego „Tarzana” zmusiła go do obrony swoich słów:

„OMG, Sean powiedział paść na kolana” tak, pierdoloni idioci. Wy jedynie będziecie siedzieć z telefonami i tweetować. Któryś z was, debile chwyci za strzelbę? Zastrzelicie Rosjan z apartamentów, podczas gdy rodzina mieszkająca pod wami umiera?! Nie.

Przeciwnicy Stricklanda rozzłościli go na tyle, że fighter chciałby… wysłać ich wszystkich do Ukrainy. Zawodnik dywizji średniej UFC wyraził się także na temat prezydenta Rosji, Vladimira Putina.

Chciałbym, abyśmy mogli wysłać każdego z Twittera do Ukrainy… LMAO, wyobrażacie sobie wszystkich wojowników klawiatury mówiących Putinowi: „Jesteś zły, to nie jest w porządku, powstrzymaj to”; ten koleś rutynowo morduje Rosjan… Myślicie, że lata mu to koło chuja?!

Ostatnia kwestia w tej sprawie… Zbyt przyzwyczailiście się do Iraku i Afganistanu, dupki… To nic z tych rzeczy, to prawdziwa, pierdolona wojna, nie potraficie zrozumieć, czym jest współczesna wojna. Liczba straconych żyć… Pierdolone szaleństwo.

Źródło: Twitter

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.