FAME MMA

Szeliga zapowiada hitową walkę z kolejnym zawodowcem!? „Powiecie, że jestem pie***lnięty. Będziecie w szoku. Takiej walki jeszcze nie było”

Wygląda na to, że w najbliższym czasie może dojść do hitowego transferu. Kolejny zawodnik wypowiedział się w tej sprawie.

Kilka dni temu Marcin Wrzosek zdradził poprzez swoje social mediach, że trwają rozmowy w sprawie wejścia mocnego nazwiska do świata freak fightów. Nie ujawnił jednak zbyt wielu szczegółów:

Bardzo ciekawy zawodnik negocjuje przejście do freakfightow. Więcej nie powiem, ale głowy będą spadać… – napisał, po czym dodał, że zawodnik ten ma duże doświadczenie.

Szeliga zapowiada hitową walkę

Teraz głos zabrał Piotr Szeliga, który w ostatnim pojedynku na FAME 17 walczył właśnie z Marcinem Wrzoskiem. Niestety starcie zakończyło się już po kilkudziesięciu sekundach, gdyż „Polish Zombie” doznał koszmarnej kontuzji po niefortunnym upadku na rękę.

„Szeli” pokazał już, że nie boi się wyzwań w klatce i ma na swoim koncie już dwa starcia z profesjonalnymi zawodnikami. Wygląda na to, że czeka go kolejny taki pojedynek. Na swoich social mediach zapowiedział walkę, jakiej polskie freak fighty jeszcze nie widziały.

Sprawdź!  Tańcula reaguje na nagranie Natana! Sprawa skończy się w sądzie [WIDEO]

Przegadywane są takie walki… Takie walki… Że takich jeszcze w polskich freak fightach nie było. Takich zawodników jeszcze w polskim freak fightcie nie było. Także, jak to się dopnie, kurwa, będziecie w szoku wszyscy. Jak to się dopnie i to ogłoszą, to powiecie mi, że jestem pierdolnięty. Powiecie mi, że jestem pierdolnięty, ale ja w siebie bardzo mocno wierzę. Spokojnie, Szeli was jeszcze nie raz zaskoczy! Zaskoczy, a co!

Na ten moment nie wiadomo, o jakiego zawodnika chodzi, jednak najprawdopodobniej Wrzosek i Szeliga mówili o tym samym fighterze.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.