FAME MMA

Szeliga zapowiada hitową walkę z kolejnym zawodowcem!? „Powiecie, że jestem pie***lnięty. Będziecie w szoku. Takiej walki jeszcze nie było”

Wygląda na to, że w najbliższym czasie może dojść do hitowego transferu. Kolejny zawodnik wypowiedział się w tej sprawie.

Kilka dni temu Marcin Wrzosek zdradził poprzez swoje social mediach, że trwają rozmowy w sprawie wejścia mocnego nazwiska do świata freak fightów. Nie ujawnił jednak zbyt wielu szczegółów:

Bardzo ciekawy zawodnik negocjuje przejście do freakfightow. Więcej nie powiem, ale głowy będą spadać… – napisał, po czym dodał, że zawodnik ten ma duże doświadczenie.

Szeliga zapowiada hitową walkę

Teraz głos zabrał Piotr Szeliga, który w ostatnim pojedynku na FAME 17 walczył właśnie z Marcinem Wrzoskiem. Niestety starcie zakończyło się już po kilkudziesięciu sekundach, gdyż „Polish Zombie” doznał koszmarnej kontuzji po niefortunnym upadku na rękę.

„Szeli” pokazał już, że nie boi się wyzwań w klatce i ma na swoim koncie już dwa starcia z profesjonalnymi zawodnikami. Wygląda na to, że czeka go kolejny taki pojedynek. Na swoich social mediach zapowiedział walkę, jakiej polskie freak fighty jeszcze nie widziały.

Sprawdź!  Ferrari odpowiada Łaszczykowi w sprawie przegranego zakładu: "Zapie***ił farmazona. Brzydko z jego strony, że publicznie pomawia"

Przegadywane są takie walki… Takie walki… Że takich jeszcze w polskich freak fightach nie było. Takich zawodników jeszcze w polskim freak fightcie nie było. Także, jak to się dopnie, kurwa, będziecie w szoku wszyscy. Jak to się dopnie i to ogłoszą, to powiecie mi, że jestem pierdolnięty. Powiecie mi, że jestem pierdolnięty, ale ja w siebie bardzo mocno wierzę. Spokojnie, Szeli was jeszcze nie raz zaskoczy! Zaskoczy, a co!

Na ten moment nie wiadomo, o jakiego zawodnika chodzi, jednak najprawdopodobniej Wrzosek i Szeliga mówili o tym samym fighterze.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.