FAME MMA

(VIDEO) Ostre spięcie Pasuta i Tańculi na konferencji! „Jeśli zachowałem się jak k**wa, to ty też!”

Wczorajszego wieczora otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie – Jacek Murański zmierzy się na Fame MMA 16 z Robertem Pasutem! Na konferencji prasowej pojawił się również ostatni rywal „Murana”, Arkadiusz Tańcula, który wdał się w kłótnię z „Sutonatorem”.

Wszyscy pamiętają jedno z najbardziej medialnych wydarzeń minionej gali. Arkadiusz Tańcula pokonał obu „Muranów”, jednego po drugim, i oficjalnie zakończył z nimi konflikt. Kilka dni po Fame MMA 15 w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim Robert Pasut ujawnił, że miał walczyć w main evencie tej gali. Popularnemu „Sutonatorowi” wypadł jednak rywal – Daniel Majewski. YouTuber prosił otwarcie o walkę z kimkolwiek i ostatecznie przyjął pojedynek z panem Jackiem.

Tańcula wraz z „Szalonym Reporterem” od dawna mówili otwarcie o tym, że osoba starego „Murana” jest szkodliwa w Internecie i nie zasługuje na atencję. Gdy jednak wyszło na jaw, że Murański zmierzy się z Pasutem, „Aroy” przyznał w jednym z wywiadów, że jeden z twórców kanału „Abstrachuje” go w***wił. W podobnym tonie, choć mniej personalnie, wyrażał się również Tomasz Matysiak.

Robert Pasut starł się z Tańculą!

Tego tematu nie mogło zabraknąć na pierwszej konferencji prasowej przed Fame MMA 16. Robert Pasut odpowiedział na zarzuty Arkadiusza Tańculi skierowane w jego stronę i wyprowadził kontrę słowną. „Sutonator” zarzucił też ostatniemu oponentowi Jacka Murańskiego hipokryzję.

Sprawdź!  Ferrari popełnił błąd? Tańcula o jego walkach na FAME 18: "Odpłynął. To może być jego koniec we freak fightach" [VIDEO]

Zostałem określony „sprzedajną k**wą”, ale w takiej formie gramatycznej powiedzmy, że „zachowałem się jak k**wa”. Arek, po pierwsze: p***dol się. Po drugie, jeśli zachowałem się jak k**wa, to ty zachowałeś się jak k**wa, bo walczyłeś z Jackiem, jak pazerna świnia, bo zrobiłeś to kilka razy i jak pies ogrodnika, bo nie dasz innym zarobić. Więc zachowałeś się jak k**wo-świnio-pies.

– Czemu wy***dalasz na Mount Everest hipokryzji zarabiając w ten sam sposób? I jeszcze jedna rzecz, ostatnia. K**wa, czy ty jesteś prezesem Polskiego Związku Freak Fighterów i ja o tym nie wiem? I ty jako prezes zakazałeś mi walczyć z Jackiem?

„Aroy” również znalazł się na konferencji i poczuł się wywołany do tablicy. Przez mikrofon odpowiedział Pasutowi na jego zarzuty, jednak w pewnym momencie ewidentnie między freak fighterami się zagotowało.

Po pierwsze, człowieku, to ja miałem realny konflikt z tymi ludźmi i musiałem go zakończyć, bo ciągle było gdybanie. Wygrałem z jednym, wygrałem z drugim, to i tak było za mało, bo ciągle mówili, że „wygram”.

Ja miałem realny konflikt, chciałem go zakończyć. Federacja zresztą mi mówiła: „tak, Arek. Jeśli wygrasz, to upokorzysz Jacka i nie dostanie więcej walki”. A tu dostaje walkę! Okazuje się, k**wa stary, że nikt nie chciał podjąć tej rękawicy, tylko ty podjąłeś!

Zawodnicy zaczęli się w pewnym momencie wyzywać i Tańcula nazwał „Sutonatora” de*ilem je*anym. Koniec końców panowie stanęli do face to face’a, na którym padła prośba ze strony Roberta Pasuta, by „Aroy” spotkał się z nim w klatce na Fame MMA 19! YouTuberowi nie odpowiadało też wcześniejsze obrażanie go przez freak fightera, na co Tańcula mu odpowiedział:

Sprawdź!  Najpierw "Ferrari" go znokautował, teraz podali sobie ręce: "Oficjalnie możemy wam przekazać, że się pogodziliśmy"

Powiedziałem, że zachowujesz się jak k**wa, a nie, że jesteś. To jest różnica, bo zachowywać się możesz przestać, a k**wą się jest całe życie.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.