FAME MMA

Szeliga rzucił się na Natana! Wielka awantura w studio! [WIDEO]

Natan Marcoń zmierzy się jednak z Piotrem Szeligą! walka na FAME 20 odbędzie się na szalonych zasadach. Wczoraj panowie spotkali się na programie Face 2 Face, który zakończył się wcześniej, niż planowano.

Już 10 lutego w Krakowie dojdzie do gali FAME 20, gdzie przygotowano moc atrakcji w postaci ekscytujących walk. Zgodnie z przewidywaniami dojdzie na niej do pojedynku Piotra Szeligi z Natanem Marconiem, Nie potwierdziły tym samym słowa Pawła Tyburskiego, który zasłyszał, że „Bóg Estetyki” przez swoje zachowanie miał wypaść z karty.

Awantura podczas programu Face 2 Face!

Jak przekazano na programie Face 2 Face, „Szeli” i Natan zmierzą się w boksie na małe rękawice. Szeliga jednak będzie miał utrudnione zadanie, bowiem jedną z rąk będzie miał przywiązaną do pasa. Tak będzie w klatce, ale na wszystkich programach promujących wydarzenie Piotr obie ręce ma wolne, na co uważać musi Marcoń.

Widać to było na programie. Szeliga nie spuszczał wzroku z Natana, który prowokował go na wszelkie możliwe sposoby. W końcu doszło też do rękoczynów. „Szeli” kilkukrotnie atakował Marconia, ale szybko interweniowała ochrona. Czarę goryczy przelało nawiązanie przez „Boga Estetyki” do partnerki Szeligi… co zresztą wykorzystał do rzucenia nietypowego wyzwania:

Sprawdź!  Mateusz Borek oglądał z bliska konfrontację Ferrariego i Łaszczyka: "Muszę wyrównać stan umysłu. Wracam do hotelu i zamawiam bilety do..."

– Mam pomysł! Walczymy o Anię z zielonego wzgórza! – krzyczał Natan nawiązując do nazwy konta w social mediach partnerki rywala. – Jak rycerze. Dawaj, dawaj, jak rycerze, kto wygra, ten poślubi Anię!

Zobacz też wywiad z Natanem po Face 2 Face:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.