Clout MMA

Kubiszyn komentuje oświadczenie Załęckiego! Odpowiada na rzucone wyzwanie [WIDEO]

Mateusz Kubiszyn odpowiedział na wyzwanie Denisa Załęckiego. Jest otwarty na rewanżowy pojedynek i nie ma wątpliwości, że będzie to łatwe starcie.

W miniony czwartek do sieci trafiło oświadczenie „Bad Boya”, który przerwał ciszę po porażce na Clout MMA 3. Między innymi poruszył temat „Don Diego”, pod adresem którego nie szczędził bardzo ostrych słów.

Załęckiemu nie podoba się to, że były rywal z niego żartuje i wbija szpilki po kolejnych przegranych. Zaproponował rewanż i zapowiedział, że tym razem rozniesie mistrza GROMDY. Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać.

Kubiszyn nie ukrywa, że śmieszy go to, w jakich okolicznościach Załęcki nagrywa swoje materiały. Najpierw opublikował oświadczenie z basenu, teraz z jacuzzi. Wykorzystał to, aby wbić w niego szpilkę i przy okazji zareklamować sponsora:

– Następne oświadczenie będzie chyba w saunie.. Ale tu akurat mogę polecić Denisowi najlepsze sauny od Sauna Perfect.

Następnie na swoim Instagramie odpowiedział nagraniem, w którym przekazał, że przyjmuje wyzwanie i może walczyć nawet w klatce rzymskiej:

Sprawdź!  Denis Załęcki o Pudzianowskim i Normanie Parke! Wygrałby z byłym strongmanem?

– A już śmiertelnie poważnie, no to biorę tę walkę w ciemno. Easy fight, easy money. Może być nawet klatka rzymska. Denis, wybieraj, co chcesz.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.