FAME MMA

Szeliga chce się zmierzyć z kolejnym zawodowcem: „Skoro Wrzosek wymiękł, chciałbym zawalczyć z Psycho”

Piotr Szeliga za pośrednictwem swoich social mediów zdradził, z kim chciałby zmierzyć się w klatce FAME. Wskazał doświadczonego zawodnika, którego czeka walka z innym freakiem.

„Szeli” ma za sobą 5 pojedynków, w tym trzy zwycięstwa i dwie porażki przed czasem. W ostatniej walce stanął przed największym wyzwaniem we freakowej karierze i zmierzył się z Normanem Parke. Był zawodnik UFC oraz KSW nie dał mu szans i dominował od początku walki.

Szeliga wskazuje kolejnego rywala

Teraz Szeliga chciałby spróbować swoich sił z innym profesjonalnym zawodnikiem, który w najbliższą sobotę zawalczy na gali MMA Attack 4. Mowa o Vaso „Psycho” Bakoceviciu, który zmierzy się z Mateuszem Murańskim. Zawodnik z Czarnogóry ma na swoim koncie 66 walk w MMA. Niedawno ogłosił, że przechodzi na emeryturę, jednak kilka dni później ogłoszone zostało starcie z „Muranem”.

Szeliga za pośrednictwem Instagrama zwrócił się do federacji FAME, aby ściągnęła kolejnego zawodnika, skoro na ten moment nie może zawalczyć z Marcinem Wrzoskiem. Niestety „Polish Zombie” w ostatniej walce zerwał biceps, po którym musiał przejść operację.

Sprawdź!  (VIDEO) Murański wyje z bólu po starciu na FAME 12! Jest nagranie z punktu medycznego!

– Właśnie z takimi ludźmi jak Vaso „Psycho” Bakocević chciałbym się mierzyć, bo wtedy tak naprawdę sprawdzałbym, na jakim poziomie jestem no i też byłyby zajebiste walki do oglądania, bo tacy ludzie lubią się napierdalać tak jak ja. Więc FAME, skoro Marcin Wrzosek wymiękł i nie dojdzie do pojedynku z nim, chociaż mówił, że może się bić nawet z jedną ręką ze mną, a tu się dowiaduję, że jedno mówi, drugie robi.

Skoro na razie go nie będzie, niech zdrowieje, a FAME jako federacja może zwerbować kolejnego zawodowca, z którym z wielką przyjemnością i uśmiechem na twarzy podejmę wyzwanie.

Następnie freak fighter odpowiedział na komentarze, mówię o tym, że doświadczony „Psycho” wybije mu z głowy walki w klatce:

– Każdy każdemu wybija MMA z głowy. Parke też miał mi wybić z głowy, a tylko mnie to jeszcze bardziej zmotywowało, żebym jeszcze bardziej zapierdalał. Prawda jest taka, że albo masz psyche, albo jej nie masz, wyjdziesz raz, dwa i sobie odpuścisz. A jak kto ma, to sobie nie odpuści. Ja to już mam tak, że nie mogę się doczekać walki, publiczności, tego wszystkiego.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Szeliga zabrał głos po FAME 19! Chce trylogii z Wrzoskiem i zapowiada wygraną!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.