FAME MMA

(VIDEO) Duża różnica kilogramów! Wiemy, ile „Boxdel” wniósł na wagę przed walką na FAME 17

Za nami oficjalne ważenie przed galą FAME 17. Wiemy, ile kilogramów włodarz wniesie do rzymskiej klatki w starciu z Pawłem Jóźwiakiem.

Już za kilka godzin rozpocznie się wyczekiwane wydarzenie freakowe. Federacja FAME powróciła do krakowskiej Tauron Areny, gdzie odbędzie się 9 emocjonujących pojedynków. Kibice będą świadkami ciekawych debiutów, a także walk pomiędzy zawodowcami i freak fighterami.

Wiemy, ile „Boxdel” wniesie na wagę

Pojedynek Michała Barona i Pawła Jóźwiaka to jedno z najbardziej elektryzujących zestawień tej gali. Zawodnicy mają sobie sporo do wyjaśnienia, a żeby podbić stawkę, przekazali po 100 tysięcy ze swojej gaży. Po zakończonej walce pieniądze trafią do zwycięzcy.

Wczoraj ostatni raz fightery stanęli twarzą w twarz oraz wzięli udział w ceremonii ważenia. Co ciekawe, waga włodarza FAME przez dłuższy czas była tajemnicą. Jak wiemy, pracował nad lepszą formą fizyczną i mocno przygotowywał się do pojedynku z Jóźwiakiem, ale nie chciał zdradzić aktualnej wagi.

Wczoraj jednak okazało się, że jest to 120,5 kg. Oznacza to, ze „Boxdel” jest cięższy od swojego przeciwnika o dokładnie 16 kg.

Sprawdź!  Okniński reaguje na falę krytyki i odpowiada Kubiszynowi: "Cieszę się, że zaatakowałeś"

Galę Fame MMA 17 obejrzysz wyłącznie w Pay-Per-View. Cena za dostęp zaczyna się już od 34,99 zł, a wraz z nią możecie otrzymać też dodatkowe BONUSY. Kliknij -> TUTAJ <- lub w poniższy baner, aby zakupić FAME 17 PPV!

FAME MMA 12 – CENA, PPV. Jak wykupić PPV? Karta walk, transmisja na żywo.  Gdzie oglądać? – StrefaMMA.pl – Portal sportów walki

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Boxdel” vs Jóźwiak

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.