MMA

Szef organizacji Hybrid MMA miażdżąco o Denisie Załęckim! [WIDEO]

Szef Hybrid MMA skomentował pomysł starcia „Longera” z Denisem Załęckim. Wbił szpilkę w „Bad Boya” i przyznał, że nie ma sensu, by ktokolwiek brał go do pojedynków.

Za nami ostatnie programy promujące dzisiejszą galę. Doszło do konferencji, „Solówki” oraz media treningów, podczas których poruszone zostały tematy freakowe. Ciekawe pytanie padło w stronę Michała Andryszaka, który zmierzy się z Dirleiem Broenstrupem.

Cały czas dostępne są ostatnie bilety na wydarzenie w Zielonej Górze, które możesz zakupić – TUTAJ – Natomiast transmisję znajdziesz wyłącznie na oficjalnej stronie – PPV.

Szef Hybrid MMA o Denisie Załęckim

„Longer” był pytany o potencjalną walkę freakową i to, czy w tym świecie jest rywal, który go drażni. Dosyć szybko wskazał Denisa Załęckiego, przyznając:

– Jest wiele osób drażniących. Nie wiem, czy to są ludzie, z którymi chciałbym się mierzyć. Na pewno Denis Załęcki jest jedną z takich postaci, natomiast nie wiem, czy jestem gotowy. Umiejętnościami na pewno, ale chyba nie miałoby większego sensu jeden na jeden. Dwa na jeden chętnie. Tata jest mocny, szacun, jest spoko. To, jak on się zachowuje, potrafi zachować poziom. Dwóch na jednego, ale nie dwóch naraz.

Pomysł takiego zestawienia skomentował szef organizacji, który przyznał, że nie widzi w tym sensu. Podkreślił, że ostatnie występy pokazały, iż lepiej unikać zestawień z udziałem Załęckiego.

Sprawdź!  Mateusz Gamrot bogatszy o 50 tysięcy dolarów. Polak z bonusem za występ wieczoru po nokaucie na UFC Vegas 23!

– Nie ma żadnego sensu, żeby go w ogóle gdziekolwiek pokazywać. Jego walki się kończyły ucieczką, klepaniem, nie wiadomo czym jeszcze. Jeśli chodzi o Dawida, to bije się naprawdę dobrze, ale wiadomo, nie jest na poziomie Andryszaka.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.