MMA

Andryszak wygrywa main event Hybrid MMA 4! Rozbił rywala w drugiej rundzie [WIDEO]

Michał Andryszak wystąpił dzisiaj w głównej walce gali HYBRID MMA 4. W drugiej rundzie potężnym kopnięciem trafił rywala w korpus i skończył pojedynek.

Po przerwie trwającej ponad pół roku, Michał Andryszak powrócił do klatki. Zawodnik ANKOS MMA zadebiutował w organizacji HYBRID MMA. Na gali w Zielonej Górze zmierzył się z doświadczonym Dirleiem Broenstrupem. Polak był wyraźnym faworytem starcia z Brazylijczykiem.

RELACJA:

Runda 1:

Pierwsza runda jednoznacznie należała do Michała Andryszaka, który kontrolował walkę mocnymi kopnięciami w korpus i uderzeniami pięściami. Broenstrup był mało aktywny, skupiając się głównie na obronie. Choć próbował przenieść starcie do parteru, Andryszak skutecznie się obronił, kontrolując całą rundę.

Runda 2:

Druga odsłon przypominała pierwszą. Andryszak nadal dyktował tempo i dominował, trafiając rywala potężnym kopnięciem w korpus, które naruszyło Brazylijczyka. Następnie kontynuował atak, dopadając przeciwnika i zadając kolejne ciosy. Gdy Broenstrup upadł na matę, Andryszak zakończył pojedynek uderzeniami z góry.

Wynik pojedynku: Michał Andryszak wygrywa przez TKO w drugiej rundzie

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.