KSW

Szef KSW wyjaśnił odwołanie Strefy Fana i ważenia: „Zrobił się nerwowy klimat…”

Martin Lewandowski, zabrał głos na temat odwołania jednego z dzisiejszych eventów. Jeden z współwłaścicieli KSW wyjaśnił też swoją decyzję.

Już jutro, czyli w sobotę 11 maja, w Ergo Arenie odbędzie się gala XTB KSW 94. W klatce dojdzie do takich starć, jak Ruchała vs. Kaczmarczyk, Bartosiński vs. Michaliszyn, czy przede wszystkim Wrzosek vs. Szpilka. Transmisja na żywo dostępna będzie wyłącznie w Viaplay. Kod dostępu na XTB KSW 94 możesz odebrać tutaj – przy okazji korzystając z mega promocji!


ODBIERZ KOD PPV NA KSW 94


Martin Lewandowski o zmianach przed KSW 94

Wczoraj w mediach społecznościowych KSW pojawiła się informacja o odwołaniu Strefy Fana i zmianie miejsca ceremonii ważenia. Szybko pojawiły się insynuacje o tym, że jest spowodowane potencjalną konfrontacją kibiców Legii Warszawa i Lechii Gdańsk.

Głos w tej sprawie zabrał już Arkadiusz Wrzosek. W rozmowie z Mymma.pl temat wyjaśnił też Martin Lewandowski, który podkreślił, że nie jest to w żaden sposó związane z kibicami Wojskowych.

Niepokoili się mieszkańcy, media, później zainteresowały się tym lokalne służby i zrobił się taki nerwowy klimat wokół tej Strefy Fana. Podjąłem tę decyzję, by pokazać miejscowym władzom, że chcemy współpracować.

Pierwsza rzecz najważniejsza, żeby zakomunikować: to nie wydarzyło się ze względu na fanów klubu Legia Warszawa, ani kibiców Arka Wrzoska. Legionistów w ogóle na tym ważeniu miało nie być. Ta legijna historia, która jest przywoływana przez media najczęściej, to kompletnie nie to. Kompletnie inny temat.

Oglądaj KSW 94 za jedyne 10 zł!

Sprawdź!  Szpilka mocno o Denisie! Komentuje jego słowa na temat walki z Kubiszynem

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Wrzosek vs. Szpilka. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę XTB KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę XTB KSW 94 za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod Viaplay na 30 dni odbierz POD TYM LINKIEM.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z XTB KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona (500 sztuk). Kod dostępu Viaplay daje dostęp do pakietu TOTAL na 30 dni. To oznacza, że za 10 zł obejrzysz zarówno XTB KSW 94, jak i XTB KSW 95, która odbędzie się 7 czerwca!

[adinserter disable=”#”]

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.