KSW

Wrzosek murem za kibicami Legii! Wydał oświadczenie po decyzji KSW

Arkadiusz Wrzosek wydał oświadczenie, w którym odniósł się do decyzji KSW. Organizacja postanowiła odwołać Strefę Fana i przenieść zamkniętą dla kibiców ceremonię ważenia.

Były kickbokser wystąpi w co-main evencie gali XTB KSW 94, która jutrzejszego wieczoru odbędzie się w Ergo Arenie. Transmisja na żywo dostępna będzie wyłącznie w Viaplay, a kod dostępu możesz odebrać tutaj – przy okazji korzystając z mega promocji!


ODBIERZ KOD PPV NA KSW 94


Wczoraj organizacja KSW poinformowała na swoich social mediach, że z przyczyn od nich niezależnych Strefa Fana została odwołana. Oficjalna ceremonia ważenia z kolei odbędzie się w innym miejscu i kibice na żywo będą mogli ją jedynie obejrzeć w Internecie.

Szybko pojawiły się informacje, że wszystko to jest spowodowane potencjalnymi bójkami kibiców Legii Warszawa oraz Lechii Gdańsk. Ci pierwsi tłumnie stawią się w Ergo Arenie, by dopingować Arkadiusza Wrzoska. Ten, jako wieloletni kibic stołecznej drużyny, skomentował i wyjaśnił krążące plotki:

– Chciałbym sprostować głupoty, które wypisują ludzie z partnerką mojego rywala na czele. Gala otrzymała od policji stopień podwyższonego ryzyka z uwagi na obecność na karcie innego zawodnika łączonego z miejscową drużyną (jak się okazuje mylnie).

– Publiczne ważenie ta sama instytucja nakazała odwołać z uwagi na incydent sprzed kilku lat. Wbrew temu, co o środowisku, do którego należę mówi m.in. pani, większość to ludzie wykształceni, rozważni, komunikatywni i przede wszystkim szanujący sport, więc nie stanowiło dla nas problemu dogadanie się z miejscowymi kibicami. Walczyłem w wielu miastach, z kibicami różnych ekip na trybunach i zawsze było kulturalnie

– Ważenie będziecie mogli zobaczyć o 18 na kanałach KSW i widzimy się w sobotę na trzeźwo i na biało!! A następnym razem, zanim ktoś się zacznie mundrzyć, to wypada się wcześniej zainteresować tematem, żeby się nie wygłupić! Ze sportowym pozdrowieniem.

Zobacz Wrzosek vs. Szpilka i XTB KSW 94 za 10 zł!

Sprawdź!  Daniel Omielańczuk odpowiada Denisowi Załęckiemu! "Jest p*eprzonym hipokrytą, niech posłucha swoich wywiadów"

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Wrzosek vs. Szpilka. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę XTB KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę XTB KSW 94 za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod Viaplay na 30 dni odbierz POD TYM LINKIEM.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z XTB KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona (500 sztuk). Kod dostępu Viaplay daje dostęp do pakietu TOTAL na 30 dni. To oznacza, że za 10 zł obejrzysz zarówno XTB KSW 94, jak i XTB KSW 95, która odbędzie się 7 czerwca!

[adinserter disable=”#”]

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.