KSW

Arkadiusz Wrzosek osobiście zadbał o bezpieczeństwo! Zdradził kulisy rozmów z kibicami

Arkadiusz Wrzosek raz jeszcze zabrał głos w sprawie odwołania jednego z eventów przed KSW 94. Kickbokser podkreślił, że wraz z kibicami zawsze dba o bezpieczeństwo wydarzeń.

Już jutro Wrzosek zmierzy się w jednej z najważniejszych walk z Arturem Szpilką podczas XTB KSW 94. Kod dostępu do Viaplay na to wydarzenie możesz odebrać tutaj – przy okazji korzystając z mega promocji!


ODBIERZ KOD PPV NA KSW 94


Wrzosek: „Od 2015 roku nic się nie wydarzyło”

Wczoraj w mediach społecznościowych KSW pojawiła się informacja o odwołaniu Strefy Fana i zmianie miejsca ceremonii ważenia. Szybko pojawiły się insynuacje o tym, że jest spowodowane potencjalną konfrontacją kibiców Legii Warszawa i Lechii Gdańsk. Arkadiusz Wrzosek wydał już w tej sprawie oświadczenie, a w temacie wypowiedział się też Martin Lewandowski.

Warszawski kickbokser w wywiadzie dla InTheCagePL podkreślił, że zadbał o to, by nie doszło do żadnych awantur między kibicami. Wrzosek osobiście zainteresował się bezpieczeństwem i wyjaśnił działanie od kulis:

– Od 2015 roku walczyłem w wielu dużych miastach, gdzie byli kibice miejscowi. Walczyłem we Wrocławiu, Gdyni, Gdańsku, wielu innych miastach, do nas też przyjeżdżali zawodnicy powiązani z kibicami. Nigdy nic się nie wydarzyło, w Gdyni siedzieliśmy sektor w sektor z kibicami. Nikt by nie wpadł na pomysł, żeby robić zamieszanie.

– Chciałbym to odbić od swoich kibiców, bo to nie ja jestem punktem zapalnym tych zabezpieczeń. Tutaj, na tej samej hali, dwa razy wcześniej były scysje miejscowe. Tutaj najwidoczniej ciężej się dogadać. Jestem atakowany w związku z odwołaniem ważenia. Nie wdając się w szczegóły, my zapewniliśmy spokojny przebieg imprezy, już jakiś czas temu dogadując się z innymi i tyle w temacie. Przez chwilę nie czułem się zagrożony albo, że będą zagrożeni kibice czy ktoś inny.

Oglądaj walkę Wrzosek vs. Szpilka za 10 zł!

Sprawdź!  Wjazd w Artura Szpilkę! Denis Załęcki zdradził, jaki ma plan na walkę: "Na pewno będzie nokaut z którejś strony"

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Wrzosek vs. Szpilka. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę XTB KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę XTB KSW 94 za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod Viaplay na 30 dni odbierz POD TYM LINKIEM.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z XTB KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona (500 sztuk). Kod dostępu Viaplay daje dostęp do pakietu TOTAL na 30 dni. To oznacza, że za 10 zł obejrzysz zarówno XTB KSW 94, jak i XTB KSW 95, która odbędzie się 7 czerwca!

[adinserter disable=”#”]

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.