KSW

Omielańczuk nie daje Pudzianowi szans w walce z Materlą. Brat Mariusza odpowiada: „No to się zdziwicie”

Już w tę sobotę Mariusz Pudzianowski powróci do klatki KSW i stanie przed dużym wyzwaniem. Wiele osób skazuje byłego strongmana na porażkę.

W main evencie gali KSW 70, która odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie „Pudzilla” zmierzy się z Michałem Materlą. Dla zawodnika ze Szczecina będzie to debiut w kategorii ciężkiej. Fighter zdradził, że wniesie do klatki ponad 100 kilogramów.

Między innymi bukmacherzy skazują Mariusza na porażkę. Materla to rywal lepszy technicznie i bardziej doświadczony. Były strongman będzie miał jednak sporą przewagę warunków fizycznych i jeśli dobrze to wykorzysta, postawi ciężkie warunki.

Brat Pudzianowskiego odpowiada Omielańczukowi

W rozmowie z fansportu.pl klubowy kolega Pudzianowskiego wytypował nadchodzące starcie. Daniel Omielańczuk nie daje byłemu strongmanowi większych szans na zwycięstwo w tym pojedynku.

– Mariusz nie ma ani jednego atutu na Michała. Jedyne co może wejść, bo to waga ciężka, to lucky punch, co już w karierze Mariusza się zdarzało z Graciem, że go utrafił. Tak patrząc na każdy aspekt sportowy, każdą płaszczyznę, to Michał jest dużo lepszym zawodnikiem.

W jednym z komentarzy na Facebooku na słowa zawodnika powracającego do KSW odpowiedział Krystian Pudzianowski, czyli brat Mariusza, który zapowiedział, że skazujący „Pudzillę” będą zaskoczeni wynikiem walki.

Sprawdź!  Mamed gotowy na walkę, jednak Pudzianowski zmienia zdanie! "Tak naprawdę chyba nie chciałbym, bo..."

– No to się zdziwicie. Pudzian team.

Kursy bukmacherskie na gale KSW

Wszystkie gale organizowane przez KSW u legalnego bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.