FAME MMA

Szef GROMDY stawia na Tyburskiego w rewanżu z Pasternakiem: „Poradziłby sobie w zawodowstwie”

Mariusz Grabowski zabrał głos w sprawie rewanżu Pawła Tyburskiego z Michałem Pasternakiem. Stawia na zwycięstwo freak fightera.

Przy okazji ostatniej gali Prime Show MMA kanał FANSPORTU TV miał okazję porozmawiać z szefem GROMDY. Zdradził on kilka szczegółów na temat nadchodzącego wydarzenia, potencjalnych freaków w walkach na gołe pięści czy turnieju w limicie 80 kg.

Padło również pytanie o Pawła Tyburskiego. Promotor już wcześniej wielokrotnie wypowiadał się z uznaniem na temat freak fightera. Teraz przyznał, że ma on potencjał na to, by walczyć jako zawodowiec.

Poruszył również temat potencjalnego rewanżu z „Wampirem”. Zdaniem Grabowskiego zwycięży „Tybori”, jeśli rzeczywiście w trakcie przygotowań postawi całkowicie na sport:

– Ja cały czas mówię, że to świetny zawodnik. W tym momencie będzie chyba rewanż z Pasternakiem i stawiałbym na Pawła. Myślę, że jest świetny, jak postawił na sport, to jest świetny. Na pewno by sobie poradził w zawodowstwie, bo umiejętności i talent ma.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.