UFC

White reaguje na awanturę Tsarukyana z kibicem! Jest gotowy na pozew [WIDEO]

Dana White zabrał głos w sprawie kontrowersyjnej sytuacji z gali UFC 300. Szef organizacji nie specjalnie przejął się całym incydentem.

Podczas historycznego wydarzenia do klatki powrócił Arman Tsarukyan, który zmierzył się z Charlesem Oliveirą. Po zapaśniczym zdominowaniu byłego mistrza przedłużył swoją serię zwycięstw, wygrał przez decyzję sędziów i zyskał miano kolejnego pretendenta.

Szef UFC komentuje awanturę z kibicem

Zanim jednak w ogóle wszedł do klatki, wdał się w bójkę z kibicem. Wyjaśnił, że ten pokazał mu środkowy palec i próbował go uderzyć. W odpowiedzi Tsarukyan rzucił się na fana. Po wszystkim ostrzegł, że zrobi to ponownie, jeśli w przyszłości ktoś inny zachowa się w taki sam sposób.

O sytuację zapytany został również Dana White, który przyznał, że nie każdy zawodnik chce wchodzić w interakcję z kibicami w takim momencie. Dodał również, że jest gotowy na pozew ze strony zaatakowane fana.

– Ci goście są ku***sko nakręceni i w ogóle. Jestem pewien, że prawdopodobnie zostaniemy pozwani. Zajmiemy się tym w poniedziałek – powiedział szef UFC wyraźnie zadowolony fenomenalną galą.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.