KSW

Szef GROMDY stanął w obronie Materli. „Jak można zarzucać, że…” [WIDEO]

Szef GROMDY, pan Mariusz Grabowski, stanął w obronie Michała Materli. W najnowszym wywiadzie dla Fansportu TV wypowiedział się na temat ostatnich materiałów o legendzie KSW.

Jarosław Sokołowski, znany szerszemu gronu jak „Masa”, niedawno zarzucił legendzie polskiego MMA, że ten w przeszłości miał pójść na współpracę ze służbami, przez co mieli ucierpieć jego znajomi. Do sieci trafiły też zeznania Materli, które pojawił się w głośnym materiale byłego ochroniarza Sokołowskiego.

Zawodnik KSW odpowiedział, iż zeznawał na prośbę oskarżonych, aby tym samym uwiarygodnić ich wersję, a nie historię przedstawioną przez “60-tkę”, która chciała wsypać pozostałych zamieszanych w sprawę. W jego obronie stanął m. in. Marcin Różalski.

Grabowski stanął w obronie Materli

Głos w tym temacie zabrał też Mariusz Grabowski. Szef organizacji GROMDA w rozmowie z Fansportu TV stwierdził, że jest to żenujące i podkreślił, że wierzy w wersję przedstawioną przez Michała Materlę:

Jestem zażenowany tym. Stanę w obronie Materli. Jak można mu zarzucać, że się roz…ał, sprzedał kogoś. Jeśli druga strona nie ma żadnych pretensji, jako wspólnicy temat był pewnie dogadany i lepiej było, żeby powiedział to czy tamto, jak był w porozumieniu ze wspólnikami.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.