GROMDA

Szef GROMDY o Denisie Załęckim! „Brednie. Mówi, że nikt nie chce z nim walczyć? Ja sam mam 20 kandydatów…”

Już dzisiaj odbędzie się gala GROMDA 6, na której będziemy świadkami wielkiego finału pomiędzy Tomaszem „Zadymą” Gromadzkim, a Vasylem Halychem. Oprócz tego zobaczymy kolejny turniej i dwa super-fighty. W dzisiejszym wydarzeniu weźmie udział kilku debiutujących zawodników w tym m.in. „Wąski”, czy Chacia – klubowy kolega Denisa „Bad Boya” Załęckiego.

Denis Załęcki to były zawodnik organizacji GROMDA. Po jednym z turniejów, gdzie przegrał z Vasylem Halychem w finale (wyszedł do walki ze złamaną ręką) Bad Boy postanowił założyć własną organizację THE WAR, gdzie organizowane są starcia 1vs1 i 3vs3 na gołe pięści.

Ostatnio głośno zrobiło się za sprawą kolejnej walki „Bad Boya” na gali EFM SHOW 2, gdzie spektakularnie znokautował rywala już w 1 rundzie pojedynku. ZOBACZ:(VIDEO) Zobacz nokaut Denisa Załęckiego na EFM SHOW 2. Jego rywal trafił do szpitala!

Przed tym wydarzeniem Załęcki wielokrotnie twierdził, jak bardzo trudno jest znaleźć dla niego odpowiedniego rywala. Tą informację potwierdził jeden z szefów organizacji EFM Show Norbert Sawicki.

„To jest prawda. Ja dzwoniłem chyba do 15 zawodników i wiele odmawiało, nie zawsze to było z powodu, że nie chcieli z nim walczyć, bo się obawiali sportowo, tylko w tle były jakieś inne historie, które nie są mi znane. Ludzie go wyzywają, hejtują i tak dalej, a potem, jak przychodzi co do czego, to nie chcą wejść z nim do ringu i wyjaśnić tego w ringu.” – powiedział w rozmowie z mediami Norbert Sawicki.

Sprawdź!  Szef GROMDY komentuje przełożenie walki Don Diego: "Miał zrobić szybką robotę i zawalczyć na tej gali. Ja bym nie ganił organizatorów"

Inaczej sądzi jednak Mariusz Grabowski, właściciel GROMDY.

Galę GROMDA 6 obstawisz tylko u oficjalnego partnera organizacji – tutaj. Rejestrując się w BetClic otrzymasz na start cashback do 550 zł!

Otwórz konto -> tutaj

Kto wygra galę GROMDA 6?

W celu obstawienia zakładów wystarczy kliknąć w kurs, a następnie otworzyć konto.

Mariusz Grabowski o Denisie Załęckim

Mateusz Grabowski w rozmowie z portalem MMARocks.pl przed galą GROMDA dostał pytanie na temat Denisa Załęckiego: „Ostatnio rozmawialiśmy z Denisem Załęckim, byłym zawodnikiem i finalistą, który mówił, że w GROMDZIE mu się nie podobało, jak właściciele organizacji podchodzili do niego, nie czuł się szanowany, jednak nie zdradził szczegółów” – spytał dziennikarz.

Właściciel GROMDY odpowiedział – „Myślę, że Denis chciał się stać celebrytą i to zostawmy. Są tutaj zawodnicy co boksowali i walczyli dla GROMDY i możesz zapytać, jak ich włodarze traktują. Nie ma takiej federacji w Polsce i wiem co mówię. To co się z nami ktoś umówił to zawsze dostaje. To co słowo jest dane, nie musi być nic podpisane. Dlatego myślę, że to takie troszkę brednie. Nie chce się wypowiadać, co mi to daje. Niech każdy robi swoje co ma sobie robić, niech mu się wiedzie jak najlepiej.

„Niech wyzywa 15 zawodników, którzy niby nie chcieli z nim walczyć. Ja myślę, że jakby ktoś zadzwonił do mnie i zapytał o rywala to z GROMDY chłopaków wybrałbym 20. A słyszałem, że 15 się nie chciało z nim bić. Nie wiem skąd takie informacje, ale ja myślę, że ode mnie 20 chłopaków by z nim zawalczyło” – stwierdził Grabowski w rozmowie z MMARocks.pl

Sprawdź!  "Gleba" z GROMDY mocno o zachowaniu Tyburskiego: "Oni są głośni tylko w Internecie. Z chęcią nauczyłbym takich ludzi pokory i sprowadził na glebę"

Denis Załęcki postanowił odpowiedzieć na jego słowa!

Panie Mariuszu, czekam na dobre oferty. Nie odmawiam nikomu i bez kalkulacji wyjdę z waszym mistrzem GROMDY. Zapraszam na THE WAR lub na EFM SHOW i walkę w CAGE BOX.” – napisał Bad Boy.

Karta walk GROMDA 6:

Wielki finał: Tomasz „Zadyma” Gromadzki (92,45 kg) vs. Vasyl Haych (94,5 kg)

Turniej GROMDA 6:

Marcin „Wąski” Kunikowski (110,3 kg) vs. Arkadiusz „Karabin” Sauter (83,4 kg)
Dawid „Maximus” Żółtaszek (121 kg) vs. Daniel „Japa” Utkowski (110 kg)
Przemysław „Reksio” Rekowski (94,6 kg) vs. Tomasz „Kaliniak” Kalinowski (92 kg)
Patryk Chacia (99 kg) vs. Mateusz „Świr” Wijas (99,6 kg)

Super-fight:

Kamil „Kosa” Al-Temimi (89,6 kg) vs. Karol „King Kong” Grzesiuk (133 kg)
Łukasz „GOAT” Parobiec (108 kg) vs. Bartłomiej „Kruszyna” Bielas (148,5 kg)

Znamy również kursy na walkę wieczoru, czyli finał pomiędzy Vasylem Halychem, a Tomaszem „Zadymą” Gromadzkim!

Walkę finałową obstawisz tutaj – kurs na wygraną „Zadymy” wynosi 1.70, natomiast na Vasyla 1.95.

Sprawdź!  Jak kupić GROMDA 8 PPV? GROMDA 8 PPV Cena. Transmisja na żywo GROMDA 8. Ile kosztuje PPV GROMDA 8?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.