High League

Szczere słowa Dawida Załęckiego o Denisie: „Jest mi bardzo szkoda. Kwesta podejścia, nic więcej”

Ulubieniec freakowych kibiców Dawid Załęcki pojawił się w studio FANSPORTU TV i wziął udział w Q&A, w którym odpowiedział na pytania Internautów.

„Crazy”, który ma już za sobą trzy starcia we freak fightach pokonał Alana Kwiecińskiego, Vaso Bakocevicia i przegrał z Mateuszem Kubiszynem. Podczas gali High League 7 miał zmierzyć się również z Denisem Labrygą, jednak jak wiadomo, wydarzenie się nie odbędzie.

W Q&A przeprowadzonym jeszcze przed tym, jak federacja zawiesiła działalność, wypowiedział się m.in. właśnie na temat zapowiedzianego zestawienia, ale również zdradził, że chciałby się zmierzyć z Marcinem Najmanem czy nawet „Daro Lwem”, który jest na fali dwóch zwycięstw.

Padło również pytanie o niewykorzystany sportowy potencjał Denisa, syna Dawida. W odpowiedzi przyznał, iż jest mu szkoda, że „Bad Boy”, który ma umiejętności i predyspozycje ma i musiałby jedynie zmienić swoje podejście:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.