KSW

Adamek ostro o słowach trenera Raubo! „Może coś łyknął i bełkotał…”

Przed walką legend na KSW Epic Zbigniew Raubo bardzo żywo reagował na opinie osób dających jakiekolwiek szanse Mamedowi. Słowa popularnego trenera po walce skomentował też Tomasz Adamek.

Tomasz Adamek po ponad 5-cio letniej sportowej emeryturze wrócił do startów. „Góral” wystąpił w walce wieczoru KSW Epic, gdzie zmierzył się z Mamedem Khalidovem.

Legenda polskiego MMA dobrze radziła sobie w całkowicie nowej formule. Urodzony w Czeczenii zawodnik przeważał szybkością i celnością, a gdyby nie odjęty punkt – po 3. rundzie wygrywałby na kartach sędziowskich. Niestety jednak po tej odsłonie Mamed zgłosi uraz i pojedynek zakończył się przez TKO na korzyść Adamka.

Tomasz Adamek skrytykował wypowiedź trenera Raubo!

Przed tym pojedynkiem liczni eksperci od MMA zaznaczali w wywiadach, że Khalidov to fighter nieprzewidywalny i może tym zaskoczyć „Górala”. Za każdym razem wywoływało to mocne reakcje Zbigniewa Raubo. Popularny trener nazwał Mameda „ogórkiem w boksie”, a także twierdził w rozmowie z Fansportu TV, że Adamek wygra z nim w tej formule nawet na klatce schodowej.

Sprawdź!  Mariusz Pudzianowski znalazł nowy klub? "Wszystko wskazuje na to, że będzie do nas przyjeżdżał!"

„Góral” po zakończonym pojedynku udzielił wywiadu mediom. Były mistrz IBF, IBO oraz WBC kompletnie nie zgadza się z optyką trenera Raubo.

Trener Raubo czasami coś tam gada… Nie wiem, czy ktoś poważnie bierze to do serca. Przecież to jest z urodzenia Czeczen i wojownik. Pokazywał to wielokrotnie w KSW. Walczył i wygrywał. Nie chcę brzydko tu powiedzieć, ale Raubo może coś łyknął i bełkotał.

Jakichś ciosów nie dostałem, żeby mnie zaskoczył, ale na pewno zmianą i poruszaniem się. Obrali taką taktykę, że nie mógł ze mną po prostu stanąć i iść na wymianę, bo było wiadomo, że przegra – podsumował występ oponenta Adamek, którego ponownie w akcji najprawdopodobniej zobaczymy w maju.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.