Clout MMA

Szadziński ostrzegł Natana! „Odpali nas i będzie problem” (VIDEO)

Gracjan Szadziński przyznał, że Natan Marcoń świetnie wykonuje robotę na konferencji odgrywając przybraną rolę. Jednocześnie jednak ostrzegł go, że powinien uważać z „dymieniem” do takich osób, jak on, czy Salim Touahri.

Samozwańczy „Bóg Estetyki” stał się wiodącą postacią świata freak fightów, wywołując skrajne opinie. Tylko na konferencji Natan rzucił mikrofonem w Salima Touahriego, a później uderzył Gracjana Szadzińskiego. Były fighter KSW odniósł się do tego w rozmowie z kanałem FANSPORTU TV.

Wszystkie walki Clout MMA 5 obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna, gdzie za samą rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł zagrasz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku trzech pierwszych przegranych kuponów.

TYPKURSYBUKMACHER
Amadeusz „Ferrari” Roślik – Denis „Bad Boy” Załęcki3.21 – 1.25Fortuna
Natan Marcoń – Łuaksz „Cameraboy” Pawłowski1.50 – 2.25Fortuna
Salim Touahri – Gracjan Szadziński1.33 – 2.78Fortuna

Gracjan Szadziński ostrzegł Natana Marconia

W rozmowie z Michałem Tuszyńskim Szadziński przyznał, że Natan wykonuje świetną robotę rozpalając do czerwoności oponentów na konferencji. Jednocześnie jednak powinien zważać na to co i do kogo mówi, gdyż on i Salim Touahri mogą w końcu nie wytrzymać.

Sprawdź!  Clout MMA publikuje cała walkę Załęcki vs Omielańczuk! Zobacz kontrowersyjne wyjście z klatki [WIDEO]

Dla mnie to tu chodzi o jakąś… zgubiłem słowo, nie o szok, tylko wiadomo. Zrobił to genialnie tak naprawdę, idealnie. Tylko ten chłopak nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji. OK, rozumiemy, że to są freak fighty i tak dalej, ale naprawdę – nie będziemy dla niego mili, nie będziemy rozmawiali. Rozumiem, że to freak fight, ale odpali nas w końcu i to będzie problem.

– Jakby dostał ode mnie z pięści, to byłby problem, naprawdę byłby duży problem. Miałem przypadki różne, nie chciałem się nigdy bić, różnie się to kończyło. Nie boję się o siebie, tylko o kogoś.

Zobacz też inne wywiady po konferencji przed Clout MMA 5:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.