FAME MMA

Alan chce walki na FAME 22. Wskazał rywala, z którym wypełniłby PGE Narodowy (VIDEO)

Alan Kwieciński pojawił się na konferencji przed galą Clout MMA 5, gdzie będzie wspierał swojego przyjaciela, „Sequento”. Freak fighter udzielił też kilku wywiadów, gdzie wspomniał o swojej walce na FAME 22.

Jak potwierdzono plotki, o których mówiło się od jakiegoś czasu. Już 31 sierpnia gala FAME 22 odbędzie się na PGE Narodowym. Początkowo na to wydarzenie awizowano starcie Amadeusza „Ferrariego” Roślika z Krzysztofem „Diablo” Włodarczykiem, jednak Krzysztof Rozpara zdradził, iż walka ta została odwołana. To oczywiście oznacza spore zmiany i bardzo możliwe pojedynki z konfliktami w tle.

Roślik ma wielu medialnych oponentów. W Internecie znaleźć można grafiki stworzone przez fanów awizujące tetralogię Adriana „Polaka” Polańskiego z „Ferrarim”. Zdaniem Alana Kwiecińskiego, który zgłosił swoją gotowość do występu na PGE Narodowym przeciwko Amadeuszowi:

– Czekam cały czas. Powinien odwdzięczyć się ludziom za to, ile dali mu zarobić – powiedział Alan, po czym zaraz odpowiedział na pytanie, czy ich starcie wypełniłoby trybuny stadionu? – Jeżeli zawalczę z farmazonem, to jak najbardziej. Sądzę, że to będzie bardzo duży czynnik. Włodarze FAME powinni wszystko zrobić, żeby do tego doszło. Jestem, jestem, zróbcie to w końcu!

Zobacz też inne wywiady po konferencji przed Clout MMA 5:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.