Clout MMA

Szachta wytypował walkę Denis vs. Ferrari! Szybki nokaut na Clout MMA 5? (VIDEO)

Wczoraj na panelu z udziałem Denisa Załęckiego pojawił się jego kolega z Torunia, Bartosz Szachta. Prawdopodobnie jeden z najnowszych nabytków Clout MMA zabrał głos w sprawie najbliższej walki „Bad Boya”.

Szachta regularnie towarzyszy Denisowi Załęckiemu podczas jego walk. Kolejną toruński freak fighter stoczy już w tę sobotę 8 czerwca na gali Clout MMA 5. Jego przeciwnikiem będzie Amadeusz „Ferrari” Roślik.

Wszystkie starcia z karty obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna, gdzie za samą rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł zagrasz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku trzech pierwszych przegranych kuponów.

TYPKURSYBUKMACHER
Amadeusz „Ferrari” Roślik wygra walkę3.21Fortuna
Denis „Bad Boy” Załęcki wygra walkę1.25Fortuna

Szachta typuje walkę Denisa z Ferrarim

Bartosz Szachta udzielił wywiadu kanałowi Fansportu TV, gdzie potwierdził między innymi, że jest blisko dołączenia do świata freak fightów. Torunianin wypowiedział się też na temat postawy „Ferrariego” na konferencji prasowej:

Sprawdź!  Sosnowski zawalczy z Adamkiem?! "Dragon" rzucił wyzwanie! (VIDEO)

On tu myślałem, że będzie bardziej podkręcał, że będzie używał więcej słów nieodpowiednich. A powiem ci, że podszedł w miarę z szacunkiem. Jeśli chodzi o „Ferrariego”, bo ten Natanek… na niego szkoda słów. Ja nie słyszałem nic obraźliwego, poza jakimiś tam uszczypliwościami – powiedział Szachta, który został jeszcze zapytany o to, czy Denis szybko skończy „Ferrariego” oraz czy Roślik może mu się postawić. Pełną wypowiedź Torunianina znajdziecie powyżej.

Zobacz też inne wywiady po konferencji przed Clout MMA 5:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.