Clout MMA

Kolejny piłkarski pojedynek w Clout MMA! Tomasz Hajto zawalczy z debiutantem!

Tomasz Hajto wraca do klatki i stoczy kolejny pojedynek! Portal Super Express zdradził, kto będzie jego kolejnym przeciwnikiem.

29 grudnia odbędzie się trzecia edycja Clout MMA, podczas której w akcji ponownie mamy zobaczyć byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej. Hajto w kadrze rozegrał 62 spotkania, a w całej karierze zawodowej kolejne 462 mecze.

Po przejściu na sportową emeryturę próbował swoich sił jako trener, a obecnie jest ekspertem piłkarskim i od niedawna freak fighterem. Debiut zaliczył podczas pierwszej gali Clout MMA, kiedy to zmierzył się ze Zbigniewem Bartmanem.

Były piłkarz pokazał się z dobrej strony, ale w drugiej odsłonie został poddany przez znacznie większego i młodszego rywala. Tym razem jednak Hajto wejdzie do klatki zapewne jako faworyt i zmierzy się z debiutującym Jakubem Wawrzyniakiem.

Były zawodnik m.in. Widzewa Łódź, Legi Warszawa czy Lechii Gdańsk także reprezentował Polskę. W biało-czerwonych barwach rozegrał 49 spotkań. Wygląda na to, że zajął on miejsce innego piłkarza. Kilka miesięcy temu mówiło się bowiem o tym, że Hajto zawalczy z Grzegorzem Rasiakiem.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.