PRIME SHOW MMA

Syn trenera Oknińskiego w Prime Show MMA! Chce walki z Alanem: „Obraża nasz klub, chętnie go wyjaśnię”

Za nami gala Prime Show MMA 3, podczas której federacja ogłosiła kilku nowych zawodników oraz starcia, do których dojdzie na kolejnej edycji.

Podczas wczorajszej walki mogliśmy m.in. oglądać w akcji Daniela Rutkowskiego, który bez problemów rozprawił się na pełnym dystansie z Piotrem Pająkiem. Wielkie show zrobił „Bagieta” nazywany nowym królem freak fightów. Przejechał się on po swoim rywalu „Robalinim„, którego najpierw rozbił, a później poddał.

W trakcie gali doszło również do face-to-face pomiędzy „Popkiem” oraz Kasjuszem Życińskim. Zmierzą się oni w main evencie kolejnej gali. Dodatkowo ogłoszono starcie Anny Andrzejewskiej z byłą mistrzynią świata w boksie Ewą Piątkowską.

Syn Mirosława Oknińskiego nowym zawodnikiem Prime Show MMA

Do federacji dołączył również Adam Okniński, syn jednego z najlepszych polskich trenerów. Toczył on zarówno walki zawodowe, jak i amatorskie. W profesjonalnym MMA stoczył 6 pojedynków. Odniósł 4 zwycięstwa przez nokaut oraz 2 porażki przed czasem.

Na ten moment nie wiadomo, z jakim rywalem zmierzy się Adam Okniński, jednak podczas wizyty w studio rzucił wyzwanie Alanowi Kwiecińskiemu. Jak wiadomo, zawodnicy trenujący w Akademii Sportów Walki Wilanów nie przepadają za freak fighterem.

Sprawdź!  (VIDEO) Zawodnik Prime MMA zaatakowany podczas ceremonii ważenia! "Jest na ciebie białko! Jesteś zwykłym fraj*rem!"

Wcześniej w mocnych słowach wypowiadał się o nim m.in. Kamil Minda oraz Michał Pasternak. Teraz głos zabrał również Okniński:

Alan, anal, jak on ma? Kwieciński. Obraża nasz klub, obraża mojego ojca, chętnie go wyjaśnię. Walczył z Denisem, to czemu ze mną nie, skoro nam ubliża, nas obraża?

Źródło: Prime Show MMA

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.