PRIME SHOW MMA

Decyzja zostanie zmieniona!? Sędziowie ponownie przeanalizowali walkę Jóźwiaka z Murańskim!

Wygląda na to, że dojdzie do zmiany werdyktu w main evencie gali Prime Show MMA. Pojedynek zakończył się mocno kontrowersyjną decyzją.

W walce wieczoru doszło do rewanżu pomiędzy Pawłem Jóźwiakiem i Jackiem Murańskim. Pierwsze starcie pewnie zwyciężył prezes FEN, która posłał rywala na deski. W minioną sobotę wychodził do klatki jako faworyt i wiele kibiców stawiało na jego wygraną.

Pojedynek ponownie rozstrzygnął się na pełnym dystansie. Po trzech rundach raczej wszyscy byli przekonani, że w górę powędruje ręka Jóźwiaka, jednak niespodziewanie zwyciężył Murański, co wywołało lawinę krytycznych komentarzy pod adresem sędziów.

Sam przegrany zapowiedział, że tego tak nie zostawi i zamierza interweniować w tej sprawie. W rozmowie z mma.pl prezes FEN przekazał, że złożył protest i sędziowie jeszcze raz wypunktowali pojedynek – Werdykt będzie zmieniony. Wziąłem wszystkich sędziów, przy mnie analizowali. Przyznali się do tego, że nie policzyli pierwszego nokdaunu. Pierwsze dwie rundy ja wygrałem.

Również w odpowiedzi na nagranie Marcina Najmana przekazał, że wynik pojedynku zostanie zmieniony:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.