KSW

Sylwia Juśkiewicz rzuciła wyzwanie Karolinie Owczarz: „Pozwól Karolinko, że 23 października pomogę ci…”

W przyszłym miesiącu odbędzie się gala KSW 64, na której do klatki powróci Karolina Owczarz. Na ten moment nie ogłoszono jeszcze nazwiska jej rywalki. Zawodniczka dostała jednak wyzwanie od Sylwii Juśkiewicz.

Sylwia Juśkiewicz wyzywa do walki Karolinę Owczarz

Za pośrednictwem Instagrama Sylwia Juśkiewicz zwróciła się do Karoliny Owczarz i zaproponowała starcie na gali KSW 64 – Z jednej strony mówisz o walce o pas w KSW, a z drugiej strony chcesz mierzyć się z freakową zawodniczką. Pozwól Karolinko, że 23 października pomogę Ci szybko dokonać tego wyboru, która organizacja po naszej walce będzie dla Ciebie odpowiednim miejscem 😊 Let’s go.

Menadżer Karoliny Owczarz odpowiada na wyzwanie Sylwii Juśkiewicz

Na ten moment Owczarz nie odniosła się do słów Juśkiewicz, jednak pojawił się komentarz jej menadżera Artura Ostaszewskiego, który przyznał, że jest zainteresowany takim zestawieniem.

– Już jedna zawodniczka miała odesłać Karolinę do freaków… Ale spoko, ja jestem za – zróbmy to – napisał na Twitterze Ostaszewski.

Sprawdź!  Wyniki i relacja na żywo gali KSW 63: Roberto Soldic vs. Patrik Kincl

Jeśli dojdzie do takiego pojedynku, dla Karoliny Owczarz będzie to 6 pojedynek w KSW. Zawodniczka ma na swoim koncie 4 zwycięstwa i jedną porażkę. Natomiast Sylwia Juśkiewicz w największej polskiej organizacji stoczyła jedną walkę. W debiucie przegrała z Karoliną Wójcik. 

Zobacz także: Karolina Owczarz po trudnej walce pokonuje przez decyzję Monikę Kucinic [WIDEO]

źródło: Instagram, Twitter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *