Clout MMA

Wielki Bu-Załęcki z rezerwowym? Zawodowiec gotów wystąpić na Clout MMA 4!

Paweł Hadaś, którego kibice mogą kojarzyć z zawodowych walk w MMA, wyraził chęć objęcia roli rezerwowego na gali Clout MMA 4! Fanatyk Ruchu Chorzów chciałby w razie potrzeby zastąpić kogoś z dwójki „Wielki Bu” – Dawid Załęcki.

Gdańszczanin z przytupem wszedł na polską scenę freak fightów. W grudniu w wyczekiwanym starciu zdeklasował Denisa Załęckiego. Na Gali Clout MMA 4 przyjdzie mu się z kolei zmierzyć z ojcem „Bad Boya”, Dawidem „Crazym” Załęckim.

Pojedynek ten, jak i wszystkie inne z karty, obstawić możecie wyłącznie na stronie oraz w aplikacji bukmachera Fortuna. Zakładając nowe konto możecie skorzystać z kapitalnej oferty powitalnej. Nowi gracze otrzymają 20 zł za rejestrację i dodatkowe 10 zł do pierwszego depozytu. To jednak nie wszystko, gdyż każdy nowy użytkownik dostaje aż trzy zakłady do 100 złotych bez ryzyka! Jeśli trzy pierwsze kupony do 100 złotych okażą się przegrane, pieniądze wrócą na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonusy na Clout MMA 4

TYPYKURSYBUKMACHER
Zwycięstwo „Wielkiego Bu”1.35Fortuna
Zwycięstwo Dawida Załęckiego2.70Fortuna

Hadaś chce być rezerwowym do walki Wielki Bu – Załęcki

Dawidowi Załęckiemu przy okazji ostatniego występu przydarzyła się bardzo przykra sytuacja. Legendarny Jerome Le Banner nie stawił się w Polsce, przez co jego starcie z Polakiem zostało odwołane i organizacja musiała na ostatnią chwilę szukać zastępstwa.

Sprawdź!  Denis zmierzy się jednak z Don Kasjo? Wymowne słowa Załęckiego! [WIDEO]

Gdyby tym razem któremuś z freak fighterów przytrafił się jakiś uraz, Clout MMA będzie miało łatwiejsze zadanie. Rolę rezerwowego gotów jest przyjąć Paweł Hadaś. Fanatyk Ruchu Chorzów znany jest z występów m.in. dla FEN, czy PLMMA.

CLOUT MMA jeśli w walce Wielki Bu vs Crazy Dawid Załęcki z jakiegoś powodu nie mógł by wystąpić to ja bardzo chętnie go zastąpię – napisał Hadaś na swoich social mediach.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.