GROMDA

„Suchy” w finale turnieju! Pokonuje „Bodzia” na GROMDA 12!

Największa polska federacja walk na gołe pięści powróciła z brutalnymi pojedynkami. Tym razem w rozpisce poza turniejem znalazło się aż 6 extra fightów.

GROMDA 12 to wyjątkowe wydarzenie. Tym razem większe emocje niż turniej wzbudziły starcia dodatkowe. Wszystko ze względu na to, że polskich bijoków zestawiono z zawodnikami z zagranicy. Do GROMDY dołączyli m.in. fighterzy z Niemiec, Irlandii Północnej, Danii, czy Uzbekistanu.

Przede wszystkim kibice wyczekiwali debiutu Simona „The Savage” Henriksena. Zawodnik jest gwiazdą King Of The Streets, gdzie jego bilans to 5 zwycięstw bez żadnej porażki. Ma na swoim koncie brutalne i szybkie nokauty, gdyż potrafił ustrzelić rywali pierwszymi ciosami.

W rozpisce nie zabrakło również bijoków znanych kibicom GROMDY. Ponownie do akcji wkroczyli „Żołnierz”, „Reksio”, „Scarface”, czy „Arman”, który do gali przygotowywał się pod okiem byłego mistrza KSW Marcina „Różala” Różalskiego.

-> Kliknij w baner i oglądaj GROMDA 12 na żywo! <-

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie baner-gromda.png

RELACJA

RUNDA 1

“Bodzio” szybko zajął środek ringu i wyprowadza mocny prosty. “Suchy” stara się zaatakować z doskoku, widzi różnicę w dystansie i liczy na kontrę. Mocna szarża Sucheckiego, rywal wypchnięty na liny. Trafił prawym “Suchy”, dobrze wstrzela się w ataki Pacyniaka. Daniel atakuje raczej pojedynczymi ciosami do końca rundy

Sprawdź!  Tomasz Gromadzki zdradza na co przeznaczy pieniądze po wygranej na GROMDA 6! "Jak wygram, to kupię do firmy nowy karawan"

RUNDA 2

Blisko podszedł Pacyniak z sierpem, trafia, ale bez większych rewelacji. Suchecki jest dużo szybszy, ciasno trzyma gardę “Bodzio”. Szuka lewego sierpa, ale na jeden jego cios “Suchy” odpowiada kilkoma w kontrze. Pacyniak zaczyna atakować, Dominik Suchecki, gasi wszystko gardą.

RUNDA 3

“Bodzio” może liczyć na głośny doping, ale Suchecki szybko doskakuje z uderzeniami. Mocny i celny bezpośredni lewy “Bodzia”. Pacyniak trafia mocnym sierpem, gubi jednak dystans i “Suchy” skraca dystans wchodząc w klincz. Bardzo szybka seria Dominika, trafia sierpem na szczękę Pacyniaka.

RUNDA 4

“Bodzio” znów na środku ringu i spycha Sucheckiego na liny, ten stara się doskakiwać z uderzeniami, ale stracił już sporo sił. Dobre przejście z prawym overhandem Pacyniaka, ale przestrzelił. “Suchy” szarżuje, ale nie jest tak celny jak w poprzednich odsłonach.

RUNDA 5

Daniel zamyka przeciwnika w narożniku, mamy jednak klincz. Atakuje przygotowaną szarżą Suchecki, “Bodzio” sprawdza jego czujność atakiem. Dużo straszenia z obu stron, Pacyniak próbuje atakować w inny sposób, ale Dominik Suchecki doskakuje z serią uderzeń. “Bodzio” próbuje prostych z dystansu, nadziewa się przy tym na kontrę. Bije lewymi “Suchy”, trafia też mocnym prawym prostym. Kolejna seria “Suchego” zamyka Pacyniaka na siatce i mamy koniec walki!

Sprawdź!  Gdzie oglądać GROMDA 12 PPV? Cena za dostęp i transmisja na żywo

Oficjalny wynik: Dominik „SUCHY” Suchecki wygrywa w 5 rundzie przez poddanie narożnika

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.