GROMDA

„Taeddy” w finale! Zawodnik z Niemiec rozbija Polaka na GROMDA 12!

Największa polska federacja walk na gołe pięści powróciła z brutalnymi pojedynkami. Tym razem w rozpisce poza turniejem znalazło się aż 6 extra fightów.

GROMDA 12 to wyjątkowe wydarzenie. Tym razem większe emocje niż turniej wzbudziły starcia dodatkowe. Wszystko ze względu na to, że polskich bijoków zestawiono z zawodnikami z zagranicy. Do GROMDY dołączyli m.in. fighterzy z Niemiec, Irlandii Północnej, Danii, czy Uzbekistanu.

Przede wszystkim kibice wyczekiwali debiutu Simona „The Savage” Henriksena. Zawodnik jest gwiazdą King Of The Streets, gdzie jego bilans to 5 zwycięstw bez żadnej porażki. Ma na swoim koncie brutalne i szybkie nokauty, gdyż potrafił ustrzelić rywali pierwszymi ciosami.

W rozpisce nie zabrakło również bijoków znanych kibicom GROMDY. Ponownie do akcji wkroczyli „Żołnierz”, „Reksio”, „Scarface”, czy „Arman”, który do gali przygotowywał się pod okiem byłego mistrza KSW Marcina „Różala” Różalskiego.

-> Kliknij w baner i oglądaj GROMDA 12 na żywo! <-

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie baner-gromda.png

RELACJA

RUNDA 1

Kuśmierski powoli zachodzi rywala do narożnika, ten podobnie jak w ćwierćfinale atakuje szybkimi seriami. “Dynamit” nisko trzyma ręce, ale większości ciosów unika. Podchodzi “Taeddy”, ale oberwał jeszcze od Kuśmierskiego!

Sprawdź!  Zmiany w rankingu GROMDA! Bardzo duży awans "Jokera"!

RUNDA 2

“Taeddy” znów z atakiem z doskoku, “Dynamit” szuka prostego w kontrze wycofując się. I obrywa mocno, pada na deski! Było liczenie, wraca na nogi, Rabiega szuka nokautu na Polaku. Trafia mocnym lewym Niemiec, pada “Dynamit” i w trakcie liczenia narożnik rzuca ręcznik!

Oficjalny wynik: Dustin „TAEDDY” Rabiega wygrywa przez poddanie narożnika w 2. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.