MMA

Straszna kontuzja na gali ACA! Noga latała na wszystkie strony! [WIDEO]

Do makabrycznej kontuzji doszło na gali ACA. Grigoriy Ponomarev zakończył pojedynek już po 32 sekundach, ale teraz czeka go długa rehabilitacja.

Rosyjski „Grizzly” do walki na ACA 161 podchodził po trwającej blisko rok trylogii z Yusupem Shuaevem, z którym raz przegrał po ciosach, a następnie raz poddał, a raz skończył przez TKO. Za każdym razem wygrywał w pierwszej rundzie. Co-main event gali w Moskwie był jego debiutem w organizacji.

Jego przeciwnikiem Mukhamad Vakhaev. Starszy i dużo bardziej doświadczony Rosjanin już po raz szósty wychodził na pojedynek u obecnego pracodawcy, odnosząc w tym czasie aż 3 zwycięstwa. Do pojedynku z Ponomarevem podchodził po porażce przez decyzję.

Co-main event ACA 161 nie potrwał zbyt długo. „Grizzly” szybko złapał klincz na siatce i rzutem spróbował obalić Vakhaeva. Ten natychmiast wstał, a przy kolejnej próbie sprowadzenia odepchnął Ponomareva. Grigoriy wylądował ciężarem na nodze, doprowadzając do makabrycznej kontuzji. Wideo możecie zobaczyć klikając w poniższy link.

Nagranie z całej sytuacji znajdziecie -> TUTAJ.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.