MMA VIP

Stanowski usłyszy zarzuty korupcyjne? Burmistrz Wielunia złożył zawiadomienie do prokuratury! „Sprawa została przyjęta i…”

Kolejna osoba pozywa Krzysztofa Stanowskiego, który w ostatnim czasie za wszelką cenę próbuje uniemożliwić zorganizowanie gali MMA-VIP.

Freakowa federacja jest mocno krytykowana od ostatniej konferencji, na której Marcin Najman ogłosił Andrzeja „Słowika” Zielińskiego bossem organizacji. Wielu osobom nie spodobało się to, że MMA-VIP współpracuje z byłym gangsterem.

W tej sprawie postanowił zainterweniować Stanowski, który rozpoczął od nagrania opublikowanego na Kanale Sportowym. Następnie kontaktował się z firmami wspierającymi MMA-VIP i przekonywał je, by wycofały się ze współpracy z freakową federacją. Najman stracił kilku partnerów biznesowych oraz patrona medialnego.

Większe kłopoty pojawiły się, gdy radni miasta Kielce odmówili wynajęcia hali na galę MMA-VIP. „El Testosteron” musiał przełożyć wydarzenie oraz znaleźć nową lokalizację. Na współpracę zdecydował się burmistrz Wielunia, który także jest mocno krytykowany przez Internautów.

Stanowski postanowił udać się do Wielunia i przeprowadzić wywiad z Pawłem Okrasą. Dziennikarz złożył nawet burmistrzowi ofertę, aby przekonać go do zmiany decyzji i zerwania umowy z MMA-VIP:

– Moja ostatnia propozycja dla burmistrza. Przyjazd Marcina Możdżonka, przyjazd Marcina Gortata, przyjazd Tomasza Mrożka, turniej e-sportowy i 30 tysięcy złotych za organizację tego w Wieluniu. Lepszej oferty Pan już ode mnie nie otrzyma. Może Pan powiedzieć mieszkańcom Wielunia, że wybrał Pan 10 tysięcy złotych i „Słowika” zamiast tego pakietu, który Panu przedstawiłem – zaproponował Stanowski.

Sprawdź!  Norman Parke zmierzy się z Marcinem Najmanem!? "Potwierdzam, prowadzimy zaawansowane rozmowy w sprawie jego występu na MMA-VIP 4"

Ostatecznie burmistrz oferty nie przyjął, jednak gala MMA-VIP nie odbędzie się w Wieluniu. Najman postanowił ponownie zmienić lokalizację, biorąc pod uwagę to, że Internauci zaczęli atakować Pawła Okrasę oraz jego rodzinę.

Ponadto burmistrz oświadczył, że złożył dwa zawiadomienia do prokuratury. Jedno z nich dotyczy cyberprzemocy wobec jego rodziny. Natomiast drugie dotyczy Krzysztofa Stanowskiego. Okrasa uznał bowiem ofertę dziennikarza za łapówkę.

Złożyłem w prokuraturze zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez pana Krzysztofa Stanowskiego, polegającego na próbie skorumpowania funkcjonariusza publicznego w postaci burmistrza. Zostało to przyjęte przez prokuraturę no i sprawa się toczy – powiedział Okrasa na kanale Marcina Najmana.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.