KSW

KSW Colosseum 2: Romanowski vs Pawlak o pas wagi średniej! Kolejna walka na Narodowym potwierdzona!

Poznaliśmy kolejne pojedynek, który będzie miał miejsce podczas gali KSW Colosseum 2! Kibice na Stadionie Narodowym poznają nowego mistrza kategorii średniej.

Największa polska federacja MMA powróci po ponad 6. latach na największy obiekt w Polsce i podobnie, jak w 2017 roku szykuje jedną z najlepszych kart walk w historii. Raz jeszcze w main evencie gali KSW wystąpi Mamed Khalidov, który tym razem stoczy trylogię ze Scottem Askhamem.

Na pierwszej edycji Colosseum kibice zebrani na Stadionie Narodowym zobaczyli aż 5 mistrzowskich pojedynków. Dziś wiemy, że dojdzie do co najmniej dwóch takowych walk!

KSW Colosseum 2: Walka o pas wagi średniej potwierdzona!

Dziś KSW potwierdziło, że na Colosseum 2, które odbędzie się 3 czerwca, poznamy nowego mistrza kategorii średniej! Tytuł pozostawał zawakowany tuż po tym, jak do ONE Championship odszedł ówczesny champion, Roberto Soldić.

Zgodnie z przewidywaniami, swoją szansę otrzyma Tomasz Romanowski. Popularny „Tommy” pokonał w eliminatorze Radosława Paczuskiego w styczniu bieżącego roku. Na Stadionie Narodowym spotka się z byłym zawodnikiem UFC i mistrzem Babilon MMA, Pawłem Pawlakiem!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.