FAME MMA

Don Diego bał się przegranej? Okniński o walce z Kubiszynem: „W MMA jego umiejętności są…” [WIDEO]

Adam Okniński zabrał głos w sprawie potencjalnego pojedynku z Mateuszem Kubiszynem. Jego zdaniem „Don Diego” obawiał się porażki w MMA.

Pomiędzy Oknińskimi i mistrzem GROMDY wybuchł niespodziewany konflikt. Federacja FAME chciała wykorzystać okazję i zaproponowano zawodnikom pojedynek na jubileuszowej gali. Kubiszyn ma już jednak inne plany i odrzucił ofertę.

Zdaniem Adama przyczyna jest jednak całkiem inna. Uważa on, że „Don Diego” przekalkulował sobie, iż może odnieść porażkę, gdyż jego umiejętności w formule MMA są na niskim poziomie, w związku z czym zrezygnował z takiego zestawienia.

W wywiadzie dla fansportu.pl Okniński wypowiedział się m.in. na temat Kubiszyna, ale także Denisa Labrygi czy Alana Kwiecińskiego, który również znajduje się na jego celowniku:

– Diego powiedział, że jestem taki malutki, to ja uważam, że jest taki malutki w MMA. W MMA takie malutkie są jego umiejętności. Mam nadzieję, że dojdzie do tej walki. Ja doceniam jego umiejętności, a że nieładnie się zachował wobec mojego taty, wobec nawet Szeligi, to jest inna sprawa. (…) Przekalkulował sobie i w MMA nie chciał walczyć.

Całą rozmowę z Adamem Oknińskim obejrzysz – TUTAJ.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.