KSW

Soldić o swojej przyszłości! Podjął ostateczną decyzję? „Z mojej perspektywy wygląda to tak…”

Wygląda na to, że Roberto Soldić jest już ostatecznie zdecydowany na przejście do organizacji UFC. Wciąż jednak ma aktualny kontrakt z KSW.

Chorwat wielokrotnie podkreślał, że chce stawać do walki z najmocniejszymi rywalami i już nie raz udowodnił, że jest świetnym zawodnikiem oraz może pokonać najtrudniejszych przeciwników. W ostatnim starciu ciężko znokautował legendę polskiego MMA Mameda Khalidova i został podwójnym mistrzem KSW.

W polskiej organizacji została mu ostatnia walka, którą wypełni swój kontrakt. KSW zapewne będzie chciało wykorzystać okazję i doprowadzi do głośnego pojedynku, dając Soldiciowi szansę na dokonanie historycznego osiągnięcia, jakim byłoby zdobycie trzeciego tytułu.

Poza starciem z Ibragimem Chuzhigaevem w KSW nie ma dla Soldicia większych wyzwań. Wydaje się, że na ten moment nie ma też zawodnika, który byłby w stanie przerwać jego świetną serię zwycięstw.

Chorwat w rozmowie z MMAJunkie zabrał głos w sprawie swojej przyszłości. Zaznaczył, że chce dużych wyzwań i pojedynków z najmocniejszymi rywalami. W tym wypadku nie ma więc innego wyjścia jak przejście do UFC.

[Transkrypcja lowking.pl] Z mojej perspektywy wygląda to tak, że chcę walczyć z najlepszymi na świecie, a najlepsi na świecie są w UFC. Chcę sprawdzić się w Stanach Zjednoczonych, bo tam jest liga mistrzów.

– Najpierw musimy jednak porozmawiać z KSW, żeby sytuacja była czysta w sprawie kontraktu. Jak będzie, nie wiem, ale będziemy wiedzieć już niebawem. Myślę, że w ciągu miesiąca, bo trenuję naprawdę ciężko, jestem w dobrej formie i chcę walczyć.

Źródło: lowking.pl

Sprawdź!  KSW 78 NA ŻYWO - Gdzie oglądać? Transmisja, Cena. Karta walk KSW 78

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.