BoksPRIME SHOW MMA

„Don Kasjo” otwarty na walkę ze Szpilką! „Wtedy możemy zrobić taką walkę. Wychodziły już propozycje…”

O takim starciu mówi się już od dłuższego czasu. Kasjusz Życiński ponownie zabrał głos w sprawie potencjalnej walki z Arturem Szpilką.

„Szpilka” już kilkukrotnie zapowiadał swój debiut w MMA. Pięściarz aktualnie robi sobie przerwę od boksu i chce spróbować swoich sił w nowej formule. Wciąż nie wiadomo, kto będzie rywalem Artura oraz w jakiej organizacji stoczy swój pierwszy pojedynek.

Być może zobaczymy Szpilkę walczącego dla federacji freakowej. Wspominał on jednak, że nie zamierza toczyć freak fightów i chciałby zmierzyć się najlepiej z innym pięściarzem.

Wiele mówiło się o potencjalnej walce Szpilki z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. Sam freak fighter jakiś czas temu w wywiadzie dla Super Express powiedział – Czy biorę pod uwagę walkę ze Szpilką? Możliwe… Tak naprawdę, to wydaje mi się, że jestem przepustką dla niego, do jedynej ciekawej walki dla ludzi…

Teraz Życiński w wywiadzie dla TVreklama został ponownie zapytany o walkę z Arturem Szpilką. Przyznał, że po pełnym 3-miesięcznym obozie przygotowawczym byłby gotowy zmierzyć się z zawodowym pięściarzem:

– Wszystko jest możliwe, tylko muszę wiedzieć, że naprawdę chce mi się przygotowywać. Muszę być na całym okresie przygotowawczym z moim trenerem Markiem Chrobakiem. Wtedy jak on mi rozpisze całe trzy miesiące cykl, będę przygotowany. Wtedy możemy zrobić taką walkę.

– Wszystko jest do rozmów, ale to na pewno nie teraz. Bym potrzebował całego obozu przygotowań, żeby wyjść i wierzyć, że wygram. Wychodziły już z innych federacji propozycje różne, ale teraz tworze Prime Show MMA.

Źródło: YouTube TVreklama

Sprawdź!  Artur Szpilka o debiutancie GROMDY, który przypomina mu Tysona: "Widać po oczach, że jest bałagan. Wie, po co tam wychodzi"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.