GROMDA

Słomka lub Joker zmierzą się z Don Diego? Mistrz GROMDY o kolejnym pretendencie (VIDEO)

„Don Diego” zaliczył kolejną udaną obronę pasa mistrzowskiego organizacji GROMDA. Kto będzie kolejnym pretendentem? Champion skomentował szanse „Słomki” i „Jokera”.

Za nami gala GROMDA 17, na której w walce wieczoru doszło do hitowego rewanżu o pas. „Don Diego” tym razem jeszcze szybciej poradził sobie z „Balboą”, którego skończył w 4. odsłonie.

Kto następnym rywalem Don Diego w walce o pas GROMDY?

Tego samego wieczoru w ringu doszło do kilku innych ciekawych i niekiedy zaskakujących rezultatów. Słomka pokonał Gorillę, dzięki czemu na pewno zanotuje awans w rankingu. Vasyl Halych z kolei przegrał z debiutantem, którym był znany z MMA „FIZOL”.

Zapewne gdyby ukraiński bijok odniósł zwycięstwo, Mariusz Grabowski rozpocząłby negocjacje z Kubiszynem w sprawie ich starcia. Po wczorajszej gali wydaje się, że w kolejnej obronie „Don Diego” może się zmierzyć ze wspomnianym „Słomką” lub „Jokerem”. Zapytany o to w rozmowie z FANSPORTU TV mistrz GROMDY odpowiedział:

Może tak być, zobaczymy… Niech powalczą jeszcze trochę, żeby przynajmniej otrzeć się trochę o ten styl, o ten poziom, który ja prezentuję i będzie dobrze. Na razie jeszcze taki się nie urodził!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.