FAME MMA

Debiut Don Diego w FAME na PGE Narodowym? Mistrz GROMDY zabrał głos (VIDEO)

Czy „Don Diego” zadebiutuje na gali FAME 22 na PGE Stadionie Narodowym? Mistrz walk na gołe pięści dał jasną odpowiedź w wywiadzie dla FANSPORTU TV.

Mateusz Kubiszyn poradził sobie z Bartłomiejem „Balboą” Domalikiem w obronie pasa mistrza GROMDY. Niekwestionowany champion i pretendent dali szalony pojedynek, w którym „Don Diego” zdemolował rywala.

Don Diego wystąpi na FAME 22 na PGE Narodowym?

Mateusz Kubiszyn jeszcze w ubiegłym roku został ogłoszony nowym zawodnikiem organizacji Fame MMA. Mistrz GROMDY wciąż nie zadebiutował w największej freakowej organizacji, a wobec ogłoszenia o gali na PGE Narodowym spodziewano się, że pierwsze starcie może nastąpić właśnie podczas FAME 22.

„Don Diego” po zwycięstwie nad „Balboą” udzielił wywiadu FANSPORTU TV, gdzie stwierdził, że raczej nie ma co liczyć na jego udział w sierpniowej gali. Mistrz GROMDY już kilka dni temu wspominał o potrzebie operacji dłoni, a po pojedynku z Domalikiem problem się pogłębił:

– Nie, myślę, że to [walka na Narodowym] odpadnie. Czuję, że coś tam z kciukiem jest… Nie wiem, czy jest wybity, czy coś tam głębiej. Zobaczymy, rekonwalescencja, myślę, że najbliższy tydzień pokaże. Może to zwykłe stłuczenie i zbicie, ale raczej wątpię, że będzie ten Narodowy.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.