Wotore

Simon „The Savage” o chuliganach z Polski: „Uwielbiam ich. Raz walczyłem z gościem z Polski i muszę przyznać…”

Już dzisiaj o godzinie 19:30 rozpocznie się gala WOTORE 4, czyli brutalne walki na gołe pięści. W walce wieczoru zobaczymy starcie mistrza organizacji Michała Pasternaka, który zmierzy się z Simonem „The Savage” Henriksenem.

„The Savage” znany jest przede wszystkim z podziemnego fight clubu KOTS, gdzie toczy brutalne pojedynki na gołe pięści i jak do tej pory jest niepokonany! Jego rekord wynosi 5:0, jednak już dziś stoczy najcięższy pojedynek w swojej karierze.

Henriksen nie ukrywa, że wywodzi się ze środowiska ulicznego. Jest kibicem drużyny Brondby IF i ma za sobą sporą ilość nielegalnych bójek. Tym razem sprawdzi się jednak z bardzo doświadczonym zawodnikiem.

Pasternak trenuje od wielu lat, a sportową karierę rozpoczął jeszcze w 2012 roku. „Wampir” to zawodowiec, który w formule MMA wygrał 15 z 21 pojedynków. Jeśli chodzi o walki na gołe pięści, jest aktualny mistrzem WOTORE w kategorii open i ma na swoim koncie 4 zwycięstwa.

WOTORE 4 PPV – JAK WYKUPIĆ PPV?

Simon „The Savage” o kibicach z Polski

Simon Henriksen udzielił wywiadu dla portalu fansportu.pl, w którym wypowiedział się na temat nadchodzącego starcia. Poruszył również temat kibiców z Polski i tego, czy kiedykolwiek walczył z kimś z Polski. Duńczyk przyznał, że Polacy mają bardzo silną mentalnośc.

Sprawdź!  WOTORE 4 - wyniki na żywo

WOTORE 4 PPV – OGLĄDAJ ONLINE

Uwielbiam ich. Sam jestem kibicem. Sam znam kibiców w Polsce, byłem wcześniej w Polsce na meczach. Znam kilku chuliganów z Polski, ale nie będę podawał żadnych imion. Walczyłem z gościem z Polski i muszę przyznać jedną rzecz. Tutaj jest inaczej. Tutaj w Polsce można poczuć silniejszą mentalność. To wygląda całkiem inaczej. Wschodnia Europa to silna mentalność. Naprawdę mi się to podoba. Widzę to też po innych gościach tutaj. Wielu gości jest takich jak ja. Tutaj to wygląda inaczej. Ludzie w Danii są inni, w każdym kraju są inni ludzie. Jestem podekscytowany i nie mogę doczekać się jutra” – powiedział Henriksen w rozmowie z fansportu.pl

Podczas piątkowej gali dostępnej wyłącznie w systemie PPV zawodnicy zmierzą się na nowych zasadach. Dozwolone są uderzenia głową, soccer kicki i stompy oraz kopnięcia kolanami w głowę także w parterze. Ponadto zawodnicy muszą toczyć aktywną walkę w parterze, w innym wypadku po 20 sekundach starcie będzie podnoszone do stójki.

Wykup dostęp do WOTORE 4 – tutaj

Kursy na galę WOTORE 4

Galę WOTORE 4 obstawicie wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic, który ma wyłączność na piątkowe wydarzenie.

Sprawdź!  Simon "The Savage" nie boi się Michała Pasternaka! "Nic mi nie zrobisz! Nawet mnie nie dotkniesz"

Rejestrując się w BetClic – tutaj, odbierzecie bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 550 zł! Jeśli Wasz kupon okaże się wygrany, gratulacje! Jeśli natomiast nie uda Wam się trafić wszystkich typów, dostajecie zwrot do 550 zł!

-> Otwórz konto i odbierz bonus w BetClic

Kursy na walkę wieczoru WOTORE 4 mocno zmieniły się w zaledwie kilka godzin. Wczoraj „The Savage” był ogromnym underdogiem, a kurs na jego zwycięstwo wynosił 4.25. Szybko zaczął jednak spadać i aktualnie jest to 2.80.

Otwórz konto i odbierz bonus w BetClic – tutaj.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.