KSW

Shamil Musaev chce walczyć o mistrzostwo KSW

Shamil Musaev kieruje swoje słowa do włodarzy największej polskiej organizacji MMA i nawołuje do pojedynku o pas.

Rosjanin nazywany Cichym Zabójcą ma na swoim koncie 13 walk. Fighter wygrał wszystkie pojedynki, w tym 10 razy zwyciężał przed czasem. Ostatni raz widzieliśmy go w akcji na gali KSW 58. Musaev wówczas zmierzył się z Urosem Jurisiciem. Rosjanin dominował całe starcie i ostatecznie wygrał po trzech rundach.

Po walce doszło do awantury, kiedy wydawało się, że sytuacja się uspokoiła, Musaev rzucił rywalem o ziemię i zaczął wyprowadzać ciosy w parterze. Do bójki dołączyły narożniki zawodników. Całe zajście musieli opanować włodarze organizacji.

Szefowie KSW zapowiedzieli, że wyciągnięte zostaną konsekwencje, w związku z czym żaden z zawodników nie dostał wypłaty za bonus przyznany za najlepszy pojedynek wieczoru.

Do mediów wypłynęły informacje, że zarówno Musaev, jak i Jurisić myślą nad zakończeniem współpracy z organizacją. Wygląda jednak na to, że przynajmniej jeden z zawodników zmienił zdanie. Rosjanin zaczął nawoływać do walki o mistrzowski pas.

W przeszłości miał szansę na pojedynek z Mateuszem Gamrotem o tytuł kategorii lekkiej, niestety na krótko przed walką doznał kontuzji, która wykluczyła go z udziału w gali KSW 54.

Sprawdź!  Pudzianowski nie chce walki o pas? De Fries komentuje i typuje starcie z Mamedem: "Po co ma wychodzić do trudnych walk? Może toczyć łatwe za te same pieniądze"

„Na tym zdjęciu mam 20 lat i walczyłem już wiele razy, nie ważne, czy jako amator, czy zawodowiec. Chodzi o to, że zawsze zdobywałem pas i zostawałem mistrzem. Chyba mamy kolejny pas – KSW, o który muszę zawalczyć” – napisał na swoim Instagramie.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.