UFC

Jan Błachowicz kolejny raz skazywany na porażkę przez ekspertów! Adesanya faworytem.

Czym sugerują się eksperci, którzy ustalają kursy bukmacherskie? Trudno stwierdzić, jednak kolejny raz możemy nieźle się wzbogacić na walce Polaka. Jan Błachowicz już w nocy z 6 na 7 marca wejdzie do klatki UFC, gdzie będzie bronił swojego mistrzowskiego pasa w kategorii półciężkiej.

„Cieszyński Książę” stanie przed największym wyzwaniem w swojej karierze i zmierzy się z niepokonanym Israelem Adesanyą, który może pochwalić się rekordem dwudziestu wygranych walk.

Co prawda początki Jana Błachowicza w UFC nie były kolorowe, ponieważ Polak na sześć pierwszych walk przegrał cztery, jednak później jego passa odwróciła się. Aktualnie Błachowicz może pochwalić się ośmioma zwycięstwami na dziewięć ostatnich walk!

W 2019 roku doznał porażki z rąk Thiago Santosa, który wygrał przez techniczny nokaut w 3 rundzie. Janek następnie powrócił i wygrywał z takimi nazwiskami jak Luke Rockhold, Ronaldo Souza, Corey Anderson (druga rewanżowa walka), a finalnie we wrześniu 2020 roku zawalczył o mistrzowski pas z Dominickiem Reyesem, którego znokautował w drugiej rundzie. Polak jest na fali zwycięstw i jest w swojej życiowej formie co zamierza udowodnić w najbliższej walce z Nigeryjczykiem.

Pomimo tego eksperci i tak nie dają żadnych szans zawodnikowi z Cieszyna, a różnica kursów jest ogromna. Tak samo było w przypadku poprzednich pojedynków Polaka, które ten mimo bycia underdogiem sensacyjnie wygrywał.

Sprawdź!  (VIDEO) Jan Błachowicz stanie w narożniku "Jurasa" na KSW 61 - "To jest dla mnie absolutny kop motywacyjny"

Wszystkie walki z UFC 259 obstawisz tutaj. Rejestracja zajmuje 30 sekund, a po otworzeniu konta dostaniesz bonus w postaci darmowego zakładu za 29 zł!

Kurs na wygraną Adesanyi to aktualnie – 1.52. Bukmacherzy w Nigeryjczyku widzą zwycięzcę walki wieczoru UFC 259. Na straconej pozycji jest Błachowicz, na którego wygranej możemy dorobić się niezłej sumki. Kurs na wygraną Polaka wynosi aż 2.53.

Gdzie oglądać UFC 259?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *