FAME MMA

Jacek Murański zaskoczy w rewanżu z Tańculą? Znamy kursy bukmacherskie na FAME 15!

Już 27 sierpnia odbędzie się gala FAME 15, podczas której dojdzie do głośnego rewanżu pomiędzy Jackiem Murańskim i Arkadiuszem Tańculą. 

Freak fighterzy najpierw zmierzyli się na FAME 12. To właśnie wtedy po raz pierwszy zobaczyliśmy klatkę rzymską, która była pomysłem debiutującego w sportach walki „Murana”. Mała przestrzeń do walki miała pomóc mu w starciu z bardziej doświadczonym rywalem. 

Okazało się jednak, że klatka rzymska dała przewagę Tańculi, gdyż rywal nie był w stanie unikać jego uderzeń. „Aroy” brutalnie rozbijał Murańskiego przez cztery rundy. W końcu sędzia przerwał pojedynek gdyż Jacek po raz kolejny złamał zasady – cały czas łapał siatki i kilkukrotnie ugryzł Tańculę

Kursy bukmacherskie na walkę Jacek Murański vs Arkadiusz Tańcula

Murański cały czas zapewnia, że jego słaby występ wynikał z licznych kontuzji, także tych, które doznał chwilę przed wyjściem do walki. Tym razem jest w pełni zdrowy oraz przygotowany do rewanżu z Tańculą. Ostatnim razem wskoczył bowiem na zastępstwo na tydzień przed galą. 

Sprawdź!  (VIDEO) "Szalony Reporter" szczerze o Murańskich po FAME 15: "Absolutnie nie wierzę w ich przemianę. Dostali wpie***l, to nie mogli krzyczeć. Ludzie by tego nie kupili"

Jacek ma za sobą pełny okres przygotowawczy, jednak według bukmacherów niewiele to zmienia. Nadal jest on dużym underdogiem. Kurs na jego zwycięstwo wynosi aż 2.90 i możemy się spodziewać, że jeszcze urośnie. Tańcula natomiast będzie jednym z największych faworytów na całej karcie walk FAME 15.

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.