Boks

Menedżer Anthony’ego Joshuy: „Mózg Fury’ego jest zaćmiony…”

Tyson Fury dał znać poprzez social media, że niespecjalnie szanuje Eddiego Hearna, menedżera Anthony’ego Joshuy. Szef Matchroom odpowiedział Brytyjczykowi w najnowszym wywiadzie!

Od jakiegoś czasu trwały rozmowy co do przetasowania par w pojedynkach na szczycie kategorii ciężkiej w boksie. Ostatecznie wszystko pozostało bez zmian: Anthony Joshua będzie próbował zrewanżować się Oleksandrowi Usykowi, a Tyson Fury podejmie Dilliana Whyte’a.

Po wideo sugerującym tę walkę, „Król Cyganów” wrzucił jeszcze kilka filmików, w których nabijał się z menedżera Anthony’ego Joshuy, Eddiego Hearna. Według Fury’ego, „AJ” stracił 15 milinów, ale szef Matchroom Boxing jest innego zdania:

Widziałem te śmieszki Fury’ego w mediach społecznościowych, ale to on stracił pieniądze. To on nie chciał walczyć z Usykiem.

Wdaje mi się, że Dillian Whyte może wygrać z Furym. Mózg Fury’ego jest zaćmiony przez całe to zamieszanie, które stworzył. Powtarzam: to Fury nie chciał walczyć z Oleksandrem Usykiem. Takie są fakty, rozmawiałem dziś z promotorem Usyka Aleksandrem Krasjukiem i on też jest zdziwiony zachowaniem Fury’ego.

Tyson Fury jest świetny w paplaninie. Najpierw twierdzi, że Joshua jest tchórzem, bo zszedł mu z drogi, a chwilę później jest tchórzem, bo jednak nie ustępuje. Do tego jest najgorszym biznesmenem na świecie.

Jeśli wierzyć informacjom podanym przez „Gypsy Kinga”, Anthony Joshua i Eddie Hearn stracili 90 mln dolarów.

Sprawdź!  "Canelo" nie zgadza się z decyzją! Uważa, że pokonał Bivola: "Przegrałem może 4-5 rund, ale nie przegrałem walki"

Cały czas powtarzałem: by dopiąć ten deal potrzebujemy zgody wszystkich 4 osób i raz, nie było to długoletnie umowy, dwa: Fury nie chciał walczyć z Usykiem.

Źródło: Boxing Social

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.