FAME MMA

Sebastian Fabijański w co-main evencie Fame MMA 17! Znamy rywala i zasady pojedynku

Największa federacja freak fight w Polsce odsłania kolejne karty! Na gali Fame MMA 17 zadebiutuje znany aktor Sebastian Fabijański, Wczoraj poznaliśmy szczegóły jego pierwszego występu i przede wszystkim – nazwisko rywala!

Na ostatniej gali Fame MMA 16 ku zaskoczeniu wszystkich ogłoszono nowy nabytek federacji. Został nim aktor Sebastian Fabijański, znany między innymi z takich produkcji, jak „Pitbull. Niebezpieczne kobiety„, „Botoks„, „Kobiety mafii„, czy „Apokawixa„. Oprócz tego w 2020 roku wydał hip-hopowy album „Primityw„.

Fabijański jeszcze w oktagonie zapowiedział, że w klatce zobaczymy jego alter ego, toteż występować będzie pod pseudonimem „Alterboy”. Zdradził też, że jak wiadomo ma tylko jeden konflikt do wyjaśnienia, co sugerowało walkę z Quebonafide.

Wczoraj FAME poinformowało na swoim profilu, iż aktor zadebiutuje już na najbliższej gali Fame MMA 17, która odbędzie się 3 lutego w krakowskiej Tauron Arenie. Niestety fani nie obejrzą spotkania dwóch zwaśnionych raperów, choć przeciwnik „Alterboya” związany jest też z Quebo.

Sprawdź!  Walka z Diablo na FAME 19 odwołana? Arkadiusz Tańcula zabrał głos!

Oponentem Sebastiana Fabijańskiego będzie członek wytwórni QueQuality, Wacław “Wac Toja” Osiecki. 29-latek również zadebiutuje w klatce, a jak możemy przeczytać w zapowiedzi organizacji, panowie zmierzą się na zasadach K-1 na typowym dystansie 3 rundy po 3 minuty.

Co więcej, starcie Fabijański vs. „Wac Toja” zostało co-main eventem wydarzenia. Prawdopodobnie najważniejszą walką tego wieczoru będzie starcie o pas mistrzowski wagi średniej FAME, Arkadiusz Tańcula vs. Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.